28 Ocak 2021 Perşembe

SAMSUN MİLLETVEKİLLERİ TBMM'DE ÇIKAN KAVGANIN ORTASINDA KALDI

Samsun milletvekilleri TBMM'de çıkan kavganın ortasında kaldı

TBMM'de CHP'li Engin Özkoç'un, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a yönelik hakaret dolu konuşmalarının ardından milletvekilleri arasında çıkan tekme tokatlı kavgada Samsun milletvekilleri de çıkan arbedenin ortasında kaldı.

04 Mart 2020 Çarşamba 23:38 SİYASET

Türkiye Büyük Millet Meclisinde(TBMM) CHP Milletvekili Engin Özkoç'un Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı hedef alan açıklamaları sonrası AK Parti ve CHP Milletvekilleri arasında çıkan kavgada, Samsun milletvekilleri de çıkan arbedenin arasında kaldı.


TBMM Genel Kurul salonunda milletvekili Engin Özkoç'un Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile ilgili yaptığı konuşmanın ardından, AK Partili milletvekilleri bu duruma tepki gösterdi. Tansiyonun arttığı meclis genel kurulunda AK Parti ve CHP Milletvekilleri arasında bir anda kavga çıktı.Tekmelerin, yumrukların havada uçuştuğu TBMM Genel Kurul salonunda ki kavgada AK Parti Samsun Milletvekilleri Fuat Köktaş, Orhan Kırcalı, CHP Samsun Milletvekilleri Kemal Zeybek ve Neslihan Hancıoğlu'nun da arbedenin tam ortasında kaldığı, kavga eden milletvekillerini ayırmaya çalıştıkları görüldü.
YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

ADD Samsun Şube'nin şehitlere saygı buluşmasına izin verilmedi

ADD Samsun Şube'nin şehitlere saygı buluşmasına izin verilmedi