17 Eylül 2021 Cuma

SAMSUN'A GELECEK OLAN CHP'Lİ 15 BELEDİYE BAŞKANI ATAKUM'DA ZİRVE YAPACAK

Samsun'a gelecek olan CHP'li 15 belediye başkanı Atakum'da zirve yapacak

Samsun'un Atakum İlçe Belediyesinin ev sahipliğinde Karadeniz bölgesinde yer alan 15 CHP'li belediye başkanı kente gelerek Atakum'da zirve yapacak.

06 Aralık 2019 Cuma 22:38 SİYASET

Samsun'a gelecek olan Karadeniz Bölgesi'nde ki CHP'li belediyeler Atakum Belediyesi ev sahipliğinde düzenlenen toplantıda bir araya gelecek.


Samsun, Atakum Belediyesi ev sahipliğinde Karadeniz Bölgesi'nde görev yapan CHP'li belediyelerin başkanları dayanışma toplantısı gerçekleştirecek. Atakum Belediye Başkanı Av. Cemil Deveci'nin çağrısıyla Karadeniz'in dört bir yanından belediye başkanlarının katılacağı toplantıda bölgede yapılacak iş birlikleri, ortak eylemlilik gerektiren konularda dayanışma sağlanması ve CHP'li belediyelerin bölgeye katacağı projeler görüşülecek.
 
15 BELEDİYE BİR ARADA
Artvin'den Kemal Paşa, Arhavi, Ardanuç ve Borçka Belediyeleri, Çorum'dan Mecitözü Belediyesi, Tokat'tan Zile Belediyesi, Ordu'dan Gülyalı Belediyesi, Rize'den Fındıklı Belediyesi, Giresun'dan Piraziz, Eynesil ve Espiye Belediyeleri, Trabzon'dan Beşikdüzü Belediyesi, Amasya Gümüşhacıköy ve Merzifon Belediyeleri, Tokat'tan Almus Ataköy Belediyesi olmak üzere toplam 15 belediye başkanının bir araya geleceği toplantıda aynı zamanda 31 Mart'tan sonra belediyelerin gerçekleştirdiği çalışmalar da ele alınacak. 2020 yılı projeleri için yapılacak projelerle ilgili yol haritası ve dayanışmanın da ortaya konulacağı toplantı 7 Aralık Cumartesi Günü, sabah saat 10:00'da Atakum Yalı Kafe'de başlayıp gün boyu sürecek.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

Ceren

07 Aralık 2019 Cumartesi 11:41

Atakum a son geliş olur iyi değerlendirin bu dönemi daha CHP atakuma gelemez çöp bile toplayamayan belediye yazıklar olsun size

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Mustafa Demir'e Samsun OMÜ'de ring seferleri ücretsiz olsun çağrısı

Mustafa Demir'e Samsun OMÜ'de ring seferleri ücretsiz olsun çağrısı