22 Ocak 2019 Salı

SAMSUN'A GELECEK OLAN MERAL AKŞENER'İN AFİŞİNDE MHP ROZETİ KULLANILMASI OLAY OLDU

Samsun'a gelecek olan Meral Akşener'in afişinde MHP rozeti kullanılması olay oldu

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, il başkanlığı binasının açılışı için Samsun'a geliyor. Meral Akşener'in Samsun'a yapacağı ziyaret için hazırlanan afişlerde MHP rozeti kullanılması olay oldu.

23 Ocak 2018 Salı 15:39 SİYASET

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in Samsun programı için hazırlanan afişte MHP rozeti bulunan fotoğrafının tercih edilmesi şaşkınlık yarattı.


İYi Parti Samsun İl Başkanlığı binasının açılışı için 28 Ocak 2018 tarihinde Samsun'a gelecek olan Meral Akşener için hazırlatılan afişlerde, MHP rozetinin bulunduğu Akşener fotoğrafının kullanılması dikkat çekti. Meral AKşener'in MHP rozetli fotoğrafının afişlerde kullanılması Akasyam haber sitesinin yayınladığı haberle gündeme geldi. Haberin ardından Meral Akşener'in Samsun programı için hazırlanan afişlerde yer alan MHP rozeti, photoshop marifeti ile İYİ Parti logosu ile değiştirildi.

İYİ Parti Samsun İl Başkanlığını açmak için 28 Ocak 2018’de Samsun’a gelecek olan İYİ parti Genel Başkanı Meral Akşener’ın Samsun programının duyurulması için hazırlanan görsel afişlerde Akşener'in ceketinde bulunan  MHP rozeti dikkat çekmişti Akşener'in MHP rozetli afişleri ise konunun haberleştirilmesi üzerine sosyal medyadan kaldırılarak yerine İYİ Parti logosu yapıştırılmış afişleri paylaşıldı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun Valisi Kaymak, Afrin operasyonunda Kızıl Elma diyen Samsunlu asker ile ilgili konuştu

Samsun Valisi Kaymak, Afrin operasyonunda Kızıl Elma diyen Samsunlu asker ile ilgili konuştu