20 Mayıs 2019 Pazartesi

SAMSUN'A GELEN MERAL AKŞENER, AFRİN'DE BAŞLATILAN ZEYTİN DALI HAREKATINA DESTEK VERDİ

Samsun'a gelen Meral Akşener, Afrin'de başlatılan Zeytin Dalı harekatına destek verdi

Samsun'a gelen İYi Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Samsun İl Başkanlığı binasının açılışını yaptı, Zeytin Dalı Harekatına ise destek vererek "Türkiye'yi yeniden ayağa kaldırmak, bu bozulan düzeni düzeltmek için gene şanlı ordumuz, kahraman Mehmetçikimiz orada" dedi.

27 Ocak 2018 Cumartesi 20:00 SİYASET

Samsun'a gelen İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, burada yaptığı açıklamada Afrin'de başlatılan Zeytin Dalı harekatına destek verdi.


İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Samsun'a gelerek partisinin il başkanlığı binasının açılış törenine katıldı.  Meral Akşener, İYİ Parti Samsun il binasının açılışı ve çeşitli ziyaretlerde bulunmak için geldiği Samsun'da partililere seslendi.

İYi Parti Samsun İl Başkanlığı binasının açılış töreni öncesi tarihi Saathane Meydanında bir konuşma yapan Meral Akşener, alanda kadınların sayısının fazla olmasının kendisini mutlu ettiğini söyledi.

İYİ Parti'nin kadın ve aynı zamanda cesurlar ve değerler hareketi olduğunu söyleyen Meral Akşener,  "AK Parti'yi kadınlar iktidara getirdi. İYİ Parti inşallah kadınları iktidara getirecek." diye konuştu.

Samsun'da konuşan Meral Akşener,  ayrıca Türk Silahlı Kuvvetlerinin Suriye'nin Afrin bölgesinde yürüttüğü Zeytin Dalı Harekatına da değindi.

Türk askerinin Afrin'de üzerine düşeni yaptığını söyleyen İYi Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Zeytin Dalı harekatı ile ilgili ise "Türkiye'yi yeniden ayağa kaldırmak, bu bozulan düzeni düzeltmek için gene şanlı ordumuz, kahraman Mehmetçikimiz orada. Onlar dövüşüyor. Onlar mücadele ediyor. Cenabı hak yanlarında olsun." diye konuştu.Konuşmasında İYİ Parti'nin değerler hareketi olduğunu yineleyen Meral Akşener, milli, manevi, dini değerlerin hepsinin içinin boşaltıldığı bir Türkiye ile karşı karşıya olduklarını iddia ederek iktidara yönelik eleştiride bulundu. Konuşmasının ardından İYi Parti Samsun il başkanlığı binasının açılışını yapan Meral Akşener, ardından basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Meral Akşener, İYi Parti Samsun İl Başkanlığı açılış töreninin ardından İlkadım ilçesinde Ağbali Caddesi ve İstiklal Caddesi'nde esnaf ziyaretinde de bulundu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da Kore Gazisi Selahattin Erzincan son yolculuğuna uğurlandı

Samsun'da Kore Gazisi Selahattin Erzincan son yolculuğuna uğurlandı