31 Temmuz 2021 Cumartesi

SAMSUN'DA 13 YAŞINDAKİ KIZ ÇOCUĞUNA CİNSEL İÇERİKLİ MESAJLAR ATAN KAMU ÇALIŞANI EMEKLİ EDİLECEK

Samsun'da 13 yaşındaki kız çocuğuna cinsel içerikli mesajlar atan kamu çalışanı emekli edilecek

Samsun'da 13 yaşındaki kız çocuğuna sosyal medya üzerinden cinsel içerikli mesajlar gönderen kamu çalışanına soruşturma açmak yerine, emekliye ayrılması için girişimlere başlandığı gündeme geldi.

02 Ağustos 2019 Cuma 18:02 SİYASET

Samsun'da İlkadım İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünde görev yaptığı belirlenen bir çalışanın, 13 yaşındaki kız çocuğuna cinsel içerikli mesajlar gönderdiğinin ortaya çıkması sonrası kurumun, söz konusu çalışanı emekliye ayırmak için harekete geçtiği ileri sürüldü.


Samsun'da İlkadım İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünde görevli bir kamu çalışanının sosyal medyada 13 yaşındaki bir kız çocuğuna cinsel içerikli mesajlar gönderdiği gündeme gelmiş olay eğitim camiasında infiale neden olmuştu.

Almanya'da yaşayan bir ailenin 13 yaşındaki kız çocuğuna iddiaya göre Milli Eğitim İlkadım İlçe Müdürünün şoförü olduğu ortaya çıkan S.T cinsel içerikli mesajlar gönderdi. Sosyal medyada okey oynarken, gördüğü fotoğraftaki kişiye, önce "Fotoğraftakinin hangisi sensin" diye soran S.T'nin niyetinden şüphe duyan aile, söz konusu kişi ile kızlarının yerine yazışma yaparak durumu anlamaya çalıştı. Ailenin verdiği bilgiye göre S.T, okey oynarken konuştuğu kişinin 13 yaşındaki kızları olduğunu sanarak sohbete devam etti. 

Sohbetin ilerleyen bölümlerinde S.T'nin cinsel içerikli mesajlar göndermeye başlaması üzerine, aile  kızları ile yazıştığını sanan S.T'yi Facebook üzerinden görüşmeye davet etti. S.T Facebook üzerinden de 13 yaşındaki kız çocuğu ile görüştüğünü sanarak buradan da yine cinsel içerikli mesajlar yazmaya devam etti. Bu duruma daha fazla dayanamayan aile, İlkadım Milli Eğitim Müdürlüğünde görev yapan şahsı, telefonla arayarak canlı görüşme yaptı. Görüştüğü kız ile canlı bağlantı yaptığını sanan S.T ise telefonu açtı. Canlı görüşmede aile kendi yüzlerini ilk başta göstermezken, S.T'nin yüzü ise görüntülere yansıdı. 13 yaşındaki kız ile görüşeceğini sanan S.T, karşısında kızın babasını bulunca neye uğradığını şaşırdı. Baba, S.T'ye canlı görüşme sırasında hakaretler yağdırınca S.T telefonu panik içinde kapattı.

Gündeme gelen olay, eğitim camiasında şok etkisi yaratırken, 13 yaşındaki kız ile görüştüğünü sanarak, karşı tarafa sosyal medyadan ve okey oynanan platformdan cinsel içerikli mesajlar gönderen S.T'nin emekli edilmesi için çalışma başlatıldığı iddia edildi. Olayla ilgili soruşturma açılması yerine, iddiaya göre İlkadım İlçe Milli Eğitim Müdürü, adı çocuk tacizi iddiasına karışan şoförünü, emekli etmek için girişimlerde bulunduğu gündeme geldi.

Öte yandan Almanya'da bulunan mağdur ailenin önümüzdeki günlerde Türkiye'ye gelerek, cinsel içerikli mesajlar gönderen S.T hakkında suç duyurusunda bulunarak şikayetçi olacağı öğrenildi.


YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 4 Yorum

Çok bayağı bir haber sitesisiniz...

03 Ağustos 2019 Cumartesi 16:33

Ilgili kişiye adlı ve idari soruşturma açılmış olmasına rağmen kasıtlı olarak kurumu ve mesele ile ilgisiz kişileri karalamaya çalışıyorsunuz. Bunu yapma sebebiniz de biliniyor merak etmeyin.

Ahmet Bayrak

04 Ağustos 2019 Pazar 14:35

Seninde kim olduğunu biliyoruz bozacı!

Mert Altın

03 Ağustos 2019 Cumartesi 11:50

Haydar bey cesaretinizden ötürü tebrik ediyorum. Lütfen Rektör sait beyi arayıp omude ilçe myo da (hangisi olduğunu özelden yazacam) yüksekokul müdürünün akademik personeline yaptığı taciz mobbing sarkıntılık konusunu sorarmısınız. herşeyi bildiği halde tacizci **** prof müdürünü koruyan ülkücü rektör... Şimdiden b konulardak hassasiytiniz için Teşekkürler

Ha ha

02 Ağustos 2019 Cuma 23:59

Ha ha ne bekliyordunuz burası Türkiye kayrılma ülkesi....bunu yapmaya çalışan şube müdürlerine ilçe müdürüne de soruşturma açılmalı ...ilçe doymadı vukuatlara

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Cemil Deveci açıkladı! Atakum İmar Şirketi üzerinden 100 milyon TL kopartıldı

Cemil Deveci açıkladı! Atakum İmar Şirketi üzerinden 100 milyon TL kopartıldı