21 Eylül 2020 Pazartesi

SAMSUN'DA 18 YILLIK AK PARTİLİ PARTİSİNDEN İSTİFA EDİP O İLÇEDEN İYİ PARTİ ADAYI OLACAK

Samsun'da 18 yıllık AK Partili partisinden istifa edip o ilçeden İYİ Parti adayı olacak

Samsun'da 18 yıldır AK Parti üyesi olan o isim, partiden istifa ederek İYi Parti'den aday olmaya hazırlanıyor.. Samsun'da AK Parti'den Tekkeköy Belediye Başkan aday adayı olan Mustafa Candal'ın İYi Parti'den Tekkeköy Belediye Başkan adayı olacağı iddiası gündeme bomba gibi düştü.

01 Şubat 2019 Cuma 19:21 SİYASET

Samsun'da AK Parti'den Tekkeköy Belediye Başkan aday adayı olan ancak aday gösterilmeyen Mustafa Candal'ın AK Parti'den istifa ederek İYİ Parti'den Tekkeköy Belediye Başkan adayı olacağı iddiası gündeme geldi.


AK Parti'nin kurulduğu tarihten beri AK Parti'de siyaset yapan Mustafa Candal'ın 31 Mart yerel seçimleri için Tekkeköy ilçesinden Hasan Togar'ın aday gösterilmesi sonrası İYi parti ile temas kurduğu ve isminin Pazartesi günü İYİ Parti'nin Tekkeköy Belediye Başkan adayı olarak açıklanacağı ileri sürüldü. İYİ Parti'nin kendisini Tekkeköy Belediye Başkan adayı olarak açıklaması ile AK Parti'den istifa edeceği öğrenilen Mustafa Candal'ın İYİ Parti'ye geçeceği iddiası ise Samsun ve Tekkeköy ilçesinde özellikle AK Parti camiasında şok etkisi yarattı.

Öte yandan Mustafa Candal'ın AK Parti'den ayrılarak İYİ Parti Tekkeköy Belediye Başkan adayı olduğu öğrenildi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da CHP'nin Atakum aday adayı olan iki isim kazan kaldırdı

Samsun'da CHP'nin Atakum aday adayı olan iki isim kazan kaldırdı