17 Ocak 2021 Pazar

SAMSUN'DA 19 YILLIK AK PARTİ ÜYESİ OLAN İŞ ADAMI SALİH ŞAHİN PARTİDEN İSTİFA ETTİ

Samsun'da 19 yıllık AK Parti üyesi olan iş adamı Salih Şahin partiden istifa etti

Samsun'da 19 yıldır AK Parti üyesi olan iş adamı Salih Şahin, partiden zehir zemberek bir açıklama ile istifa etti.Samsun'da AK Parti'den istifa eden 19 yıllık partili Salih Şahin'in istifa gerekçesi ise dikkat çekici.

04 Haziran 2020 Perşembe 15:54 SİYASET

Samsun'da 19 yıldır AK Parti kimliği ile tanınan iş adamı Salih Şahin, partiden istifa ettiğini duyurdu.


AK Parti'den yapılan seçimlerde belediye başkan aday adayı ve meclis üyesi aday adayı olan Salih Şahin, "AK Parti için çileler çektik, fedakarlıklar yaptık, mükafatı dışlanmak oldu" dedi.

Samsun'da 19 yıldır üyesi olduğu AK Parti'den istifa ettiğini açıklayan iş adamı Salih Şahin, sosyal medya sayfasından yaptığı istifa gerekçesi ile ilgili açıklamada, "Parti ile ilgisi olmayan liyakatsiz onlarca insan makam ve mevkilere zerre emekleri olmadan gelip oturdular. Liderimizin hatırına hep sustuk hep hizmet ettik. Ancak artık bazı şeylerin iyiye gitmediğini ve hizmetten çok birilerinin kendi menfaati için çalıştığını ve bunları söylediğimizde ötelendik hep kenara itildik" diye konuştu.

Sivil Toplum Hareketi'nin Samsun İl Başkanı da olan Salih Şahin, AK Parti'den istifa ettiğini duyurduğu açıklamasında şunları dile getirdi.
"Çok değerli gönül dostlarım arkadaşlarım büyüklerim kardeşlerim bir konuyu aydınlatmak için bu yazıyı paylaşıyorum 2001 yılında Ak Parti kurulduğu günden bu yana yaklaşık 19 yıldır partime sadakatle hizmet ettim, lakin bizde görev istenmez verilir anlayışıyla yıllarca bekledim, ancak parti ile ilgisi olmayan liyakatsiz onlarca insan makam ve mevkilere zerre emekleri olmadan gelip oturdular. Liderimizin hatırına hep sustuk hep hizmet ettik ancak artık bazı şeylerin iyiye gitmediğini ve hizmetten çok birilerinin kendi menfaati için çalıştığını ve bunları hataları yanlışları söylediğimizde ötelendik hep kenara itildik, eğer ki ben partimde nasıl ki doğruları söyleyebiliyorsam yanlış olanları da söyleyebilmeliyim,ama bu imkan ve bu olanak partimizde kalmadı o yüzden yanlışa yanlış diyemediğim yerde ve bu yanlışları göre göre susamam ve duramam. 19 yıl boyunca görev yaptığım partimde birkaç tane canı gönülden sevdiğim dürüst dostum ve arkadaşlarıma görevlerinde başarılar diler ve Ak Parti ile resmi ve gayri resmi bir bağım kalmadığını ancak doğru yapılana yine dogru diyecegimden hatalarıda seviyeli bir şekilde eleştirecegimden kimsenin şüphesi olmasın,bu hususu kamuoyu ile paylaşır herkese esenlikler dilerim."


YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da çevre dostu geri dönüşüm! Çöpten elektrik üretiliyor

Samsun'da çevre dostu geri dönüşüm! Çöpten elektrik üretiliyor