26 Nisan 2019 Cuma

SAMSUN'DA 4 SAAT SÜREN SAMSUN ZİRVESİNDE ŞEHRİN SORUNLARININ ÇÖZÜMÜ MASAYA YATIRILDI

Samsun'da 4 saat süren Samsun Zirvesinde şehrin sorunlarının çözümü masaya yatırıldı

Samsun'da bir araya gelen AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, AK Parti Samsun Milletvekilleri Fuat Köktaş, Ahmet Demircan, Orhan Kırcalı ile Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Zihni Şahin ve AK Parti Samsun İl Başkanı Hakan Karaduman, 4 saat süren Samsun zirvesi toplantısı yaptı.

10 Eylül 2018 Pazartesi 15:13 SİYASET

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan ve AK Parti Samsun Milletvekilleri Ahmet Demircan, Fuat Köktaş, Orhan Kırcalı, Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Zihni Şahin ile AK Parti Samsun İl Başkanı Hakan Karaduman biraraya gelerek Samsun'un sorunlarını masaya yatırdı.


Samsun'da biraraya gelerek 4 saat süren bir toplantı gerçekleştiren Çiğdem Karaaslan, Ahmet Demircan, Fuat Köktaş, Orhan Kırcalı, Hakan Karaduman ve Zihni Şahin, gerçekleştirdikleri Samsun Zirvesinde şehrin sorunlarının çözümü ile ilgili görüş alış verişinde bulundu.

4 SAATLİK TOPLANTI 
Samsun AK Parti'nin A Takımı toplantıda bir araya geldi. Büyükşehir Belediyesi Sanat Merkezi'nde gerçekleşen toplantıya AK Parti Samsun İl Başkanı Hakan Karaduman'ın yanı sıra AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, AK Parti Samsun Milletvekilleri Ahmet Demircan, Fuat Köktaş, Orhan Kırcalı ile Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin katıldı. 4 saat süren toplantıda, Samsun'un sorunların çözümü konusunda yapılacak çalışmalarla ilgili istişarelerde bulunuldu. ORTAK AKILLA HAREKET EDİYORUZ  
AK Parti Samsun İl Başknaı Av. Hakan Karaduman, yaptığı açıklamada; "AK Parti iktidarında çok önemli yatırımların yapıldığı Samsunumuz büyük değişim yaşadı. Ancak AK Parti olarak bizim milletimize ve hemşehrilerimize hizmette sınırımız yoktur, hiçbir zaman da olmadı. Biz milletimize hizmet için buradayız. Dolayısıyla bundan sonraki süreçte de Samsunumuzu daha güzel noktalara getirmek için yoğun şekilde çalışmalarımıza devam edeceğiz. Teşkilat olarak uyum içerisindeyiz  Genel başkan yardımcımız, milletvekillerimiz, belediye başkanlarımız ile birlikte şehrimizi kalkındırmak, hemşehrilerimizin karşılaştığı sorunları çözüme kavuşturmak için ortak akılla hareket edip istişarelerde bulunuyoruz" diye konuştu. 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

cevdet

11 Eylül 2018 Salı 11:21

çevre yolu ne oldu bakan da oldunuz yapamadınız , otopark sorunu ne olacak

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar her Pazartesi günü Halk Günü düzenliyor

Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar her Pazartesi günü Halk Günü düzenliyor