20 Haziran 2019 Perşembe

SAMSUN'DA ADEM BEKTAŞ, BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ BAŞKAN ADAY ADAYLIĞINI AÇIKLAYACAK

Samsun'da Adem Bektaş, Büyükşehir Belediyesi Başkan aday adaylığını açıklayacak

Samsun'da Atakum İlçe Belediyesi Başkan aday adayı olacağı konuşulan mimar Adem Bektaş, adeta sağ gösterip sol vurarak Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkan aday adaylığını açılama kararı aldı.

12 Kasım 2018 Pazartesi 14:47 SİYASET

Samsun'da Atakum eski Belediye Başkanı Adem Bektaş'ın 'Daima Sizinle' sloganı ile yerel seçim öncesi gerçekleştirdiği reklam çalışmaları ile Atakum Belediyesine aday adayı olacağı konuşulurken, son dakika hareketi ile Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanlığı için aday adayı olduğu öğrenildi.


Samsun'da Atakum eski Belediye Başkanı Adem Bektaş'ın Mart 2019 yerel seçimleri için  Atakum Belediyesinden Başkan aday adayı olması beklenirken, AK Parti'deki son gün başvuru sürecinin yaşandığı bugün flaş bir karar ile Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanlığı için aday adaylığını açıklama kararı aldığı bildirildi. Adem Bektaş'ın Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkan aday adaylığı başvurusunu bugün AK Parti Samsun İl Başkanlığında saat 16:00'da yapacağı öğrenildi.

Öte yandan Adem Bektaş bugün saat 16:00'da AK Parti Samsun İl Başkanlığında düzenlediği toplantı ile Samsun Büyükşehir aday adaylığını açıklayarak başvurusunu AK Parti Samsun İl Başkanı Hakan Karaduman'a teslim etti.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da gazeteci Erdal Bozkurt, Salıpazarı İlçe Belediyesi Başkan aday adayı oldu

Samsun'da gazeteci Erdal Bozkurt, Salıpazarı İlçe Belediyesi Başkan aday adayı oldu