20 Temmuz 2019 Cumartesi

SAMSUN'DA AK PARTİ 19 MAYIS İLÇE BAŞKANI KALAYCI İSTİFA NEDENİ İLE İLGİLİ KONUŞTU

Samsun'da AK Parti 19 Mayıs İlçe Başkanı Kalaycı istifa nedeni ile ilgili konuştu

Samsun'da görevinden istifa eden AK Parti 19 Mayıs İlçe Başkanı İrfan Kalaycı, istifasının nedeni ile ilgili konuşarak, "Aklanıp yeniden kongrede aday olacağım" dedi.

18 Ekim 2017 Çarşamba 16:01 SİYASET
Samsun'da fındık üreticisinin üzerine yürüdüğü haberleri ile gündem olan ve ardından da davasını üstlendiği bir müvekkilinin tahsil ettiği parasını vermediği iddiası ile açılan davada hakkında hapis cezası kararı çıkan AK Parti 19 Mayıs İlçe Başkanı İrfan Kalaycı, ilçe kongresi öncesi başkanlık görevinden istifa etti.

AK Parti 19 Mayıs İlçe Başkanlığı görevinden istifa etme sebebi ile ilgili açıklamalarda bulunan Av. İrfan Kalaycı, istifasını AK Parti Genel Merkezi'nin istediğini söyledi. Genel Merkezin talebi üzerine başkanlık görevinden istifa ettiğini söyleyen İrfan Kalaycı, fındık üreticisi ile yaşadığı tartışma ve hakkında alınan hapis kararı ile ilgili de, "Bana kumpas kuruldu" dedi.

Kendisi ile ilgili gündeme gelen haberlerin gerçeği yansıtmadığını da kaydeden İrfan Kalaycı, yaptığı açıklamada şöyle konuştu.
"Ben partime zarar vermemek için bu yolu seçtim. Bana kurulan bir kumpas var. İlçe kongresine kadar da zaman var. Aklanıp yeniden kongrede aday olacağım"

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da FETÖ'den tutuklu eski savcı 165 günde 43 kez ByLock görüşmesi yapmış

Samsun'da FETÖ'den tutuklu eski savcı 165 günde 43 kez ByLock görüşmesi yapmış