25 Ekim 2020 Pazar

SAMSUN'DA AK PARTİ ATAKUM İLÇE BAŞKANLIĞI GÖREVİNE ABDULKADİR KÖSTEK ATANDI

Samsun'da AK Parti Atakum İlçe Başkanlığı görevine Abdulkadir Köstek atandı

Samsun'da AK Parti Atakum İlçe Başkanlığı görevine gümrük müşaviri Abdulkadir Köstek atandı.

06 Şubat 2020 Perşembe 16:58 SİYASET

Samsun'da görevden alınan AK Parti Atakum İlçe Başkanı Haluk Köksoy'un yerine gümrük müşaviri olan Abdulkadir Köstek atandı.


31 Mart yerel seçimlerinin ardından Samsun AK Parti'de İlkadım, Atakum, Kavak ve Alaçam İlçe Başkanları görevden alınmıştı.  Yapılan görevden almaların ardından AK Parti İlkadım İlçe Başkanlığı görevine geçtiğimiz hafta Mücahir Erbin, Alaçam İlçe Başkanlığına Hasan Özdemir atanmıştı.

Bu hafta ise AK Parti Genel Merkezi AK Parti Atakum İlçe Başkanlığı görevine Abdulkadir Köstek'in atamasını gerçekleştirdi. AK Parti Samsun İl Yürütme Kurulunda görev yapan gümrük müşaviri Abdulkadir Köstek'in AK Parti Atakum İlçe Başkanı olarak atamasının yapıldığı öğrenildi. 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

İsme Gerek Yok

06 Şubat 2020 Perşembe 23:02

Yine ilin atamasıyla sonuçlanmış bir görevlendirme. İnşallah daha öncekiler gibi samimiyetsiz, kendini ve yönetimini kayıran, çalışanları görmeyip kendi koltuğunu düşünenler gibi olmaz Abdülkadir başkan. Seçimdeki çalışanları, özellikle o dönemki gençlerin emeğini ve hakkını vererek kendi listesini kendi yapar ve hak edenleri hakettiği yere getirir inşallah. Bu tarzda atamalar sonucunda ilin baskı ve isteğine göre listeler şekillenir. Hep böyle gördük.

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Çiğdem Karaaslan'ın yardımcısı Oğuzhan Serinkaya oldu

Çiğdem Karaaslan'ın yardımcısı Oğuzhan Serinkaya oldu