23 Temmuz 2019 Salı

SAMSUN'DA AK PARTİ BÜYÜKŞEHİR ADAYI VE İL BAŞKANI MHP İL BAŞKANI KARAPIÇAK'I ZİYARET ETTİ

Samsun'da AK Parti Büyükşehir adayı ve İl Başkanı MHP İl Başkanı Karapıçak'ı ziyaret etti

AK Parti Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkan adayı Mustafa Demir ve AK Parti Samsun İl Başkanı Ersan Aksu, Cumhur İttifakı kapsamında MHP Samsun İl Başkanı Abdullah Karapıçak'ı ziyaret ederek, "Birlikte büyük başarıya imza atacağız" açıklaması yaptı.

21 Ocak 2019 Pazartesi 18:25 SİYASET

AK Parti Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkan adayı Mustafa Demir, AK Parti Samsun İl Başkanı Ersan Aksu ile birlikte MHP Samsun İl Başkanlığına giderek İl Başkanı Abdullah Karapıçak'ı ziyaret etti.


AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mustafa Demir, MHP İl Başkanlığını ziyaret ederek, ''Cumhur İttifakı,  ülkemizin ve milletimizin beka mücadelesinin en önemli dayanağıdır'' dedi.

Cumhur İttifakı'nın adayı olan Bayındırlık ve İskan eski Bakanı, AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mustafa Demir ve AK Parti İl Başkanı Ersan Aksu MHP Samsun İl Başkanlığını ziyaret etti. Mustafa Demir ve Ersan Aksu görevi yeni devir alan MHP Samsun İl Başkanı Abdullah Karabıçak ve Yönetimine hayırlı olsun dileklerini ilettiler. 

Cumhur ittifakının önemine de vurgu yapan Mustafa Demir, ''Ülkemizin ve milletimizin beka mücadelesinin en önemli dayanak noktalarından biri olarak gördüğümüz Cumhur İttifakı ile bu seçimlerden daha da güçlü çıkacağız. MHP’li kardeşlerimizle el ele vererek milletimizin birliğini beraberliğini zirveye taşıyacağız. Cumhur ittifakının hedef ve amacına uygun bir şekilde hareket ederek Samsun'da tüm ilçeleri alacağız'' dedi.

''Büyük başarılara imza atacağız''
Cumhur İttifakı ile büyük başarılara imza atacaklarını belirten AK Parti Samsun İl Başkanı Ersan Aksu, '' Samsun'da bu iki partinin adayları ile birlikte yerel seçimlerde büyük başarılara imza atacağına inancım tamdır. Bu birlikteliği taçlandırmak adına MHP İl Başkanlığımızı ziyaret ettik. Cumhur İttifakı milletimize ve ülkemize hayırlar getireceğine inanıyorum'' 

''Cumhur İttifakı başarıya ulaşacaktır''
Cumhur İttifakı ile bütün belediyeleri alacaklarını vurgulayan MHP İl Başkanı Abdullah Karabıçak, ''Öncelikle Büyükşehir adayımız Mustafa Demir ve AK Parti İl Başkanı Ersan Aksu'ya nezaketlerinden dolayı teşekkür ederim. Cumhur ittifakının başarıya ulaşması için AK Parti ve Milliyetçi Hareket Partisi dayanışması sonuna kadar sürecektir.  31 Mart akşamı bütün belediyeler alınmasıyla bu beraberlik taçlandırılacaktır. Bu ittifak sadece belediye başkanlıklarını kazanma ittifakı değildir. Bu ittifak  ülkenin birlik ve bütünlüğü için dışardan gelecek tehditler için beka mı bela mı sözünden bekayı tercih etmesinin birlikteliğidir'' diye konuştu. AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mustafa Demir ve AK Parti İl Başkanı Ersan Aksu, MHP İl Başkanı Abdullah Karabıcak'a çiçek takdim etti.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Hasan Togar açıkladı: Cumhurbaşkanı Erdoğan en yüksek oyu alın Tekkeköy'e geleceğim dedi

Hasan Togar açıkladı: Cumhurbaşkanı Erdoğan en yüksek oyu alın Tekkeköy'e geleceğim dedi