05 Temmuz 2020 Pazar

SAMSUN'DA AK PARTİ-CUMHUR İTTİFAKI SKM AÇILIŞI MİTİNG HAVASINDA YAPILDI

Samsun'da AK Parti-Cumhur İttifakı SKM açılışı miting havasında yapıldı

Samsun'da AK Parti-Cumhur İttifakı Seçim Koordinasyon Merkezi(SKM) açılışı miting havasında yapıldı. Samsun'un İlkadım ilçesi 100. Yıl Bulvarı Liman Kavşağı'nda bulunan AK Parti Seçim Koordinasyon Merkezi'nin açılışına çok sayıda partili ve vatandaş katıldı.

25 Şubat 2019 Pazartesi 19:29 SİYASET

Samsun'un İlkadım ilçesi 100. Yıl Bulvarı Liman Kavşağında bulunan AK Parti Seçim Koordinasyon Merkezi'nin açılışı yapıldı.


Samsun'da 31 Mart yerel seçimleri öncesi AK Parti'nin Seçim Koordinasyon Merkezi açılışına AK Parti Çevre Şehir Kültürden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, AK Parti Samsun Milletvekilleri Ahmet Demircan, Yusuf Ziya Yılmaz, Fuat Köktaş, Orhan Kırcalı, AK Parti Samsun İl Başkanı Ersan Aksu, MHP Samsun İl Başkanı Abdullah Karapıçak, Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Demir, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı ve Atakum Belediye Başkan Adayı Zihni Şahin, AK Parti ve MHP ilçe başkanları, ilçe belediye başkanları ve adayları, teşkilat mensupları ve vatandaşlar katıldı. 

AK Parti Samsun İl Başkanı Ersan Aksu, Seçim Koordinasyon Merkezi açılışında yaptığı konuşmasında,  "Bu seçimde hiçbirimizin ‘bana ne’ deyip kenarda oturma hakkı yoktur. Hepimizin sahada olması hepimizin insanlara bu seçimin önemini anlatması gerekiyor. Bu seçim Erdoğan Tok’un, Hasan Togar’ın seçimi değil, bu seçim Zihni Şahin’in, Şerif Kılağuz’un seçimi değil, bu seçim Mustafa Demir’in seçimi değil, bu seçim; vatanın ve milletin bekası için bir araya gelen Cumhur İttifakı ile Müslüman Türkün şahlanışına engel olmak isteyen çevrelerin, mihrakların arasında geçen bir seçimidir. Bu seçim; ülkemizin makûs talih ve tarihini değiştiren Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ile Cumhurbaşkanımızı ve Türkiye’mizin gelişmesini istemeyenlerin seçimidir.  Şimdi, 31 Mart'a kadar hep beraber durmaksızın tüm ilçelerimizde girilmedik sokak, çalınmadık kapı, sıkılmadık el bırakmadan çalışmaya devam edeceğiz."

AK Parti ve Cumhur İttifakı Samsun ilçe belediye başkan adaylarının da katıldığı seçim koordinasyon merkezi, AK Parti Milletvekilleri Fuat Kökta, Yusuf Ziya Yılmaz Orhan Kırcalı, Ahmet Demircan Çiğdem Karaaslan'ın konuşmalarının ardından törenle açıldı.

AK Parti Samsun Seçim Koordinasyon Merkezinin açılışına çok sayıda partili ve vatandaş katıldı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz: 1 Nisan sabahı büyük hizmet seferberliği başlayacak

Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz: 1 Nisan sabahı büyük hizmet seferberliği başlayacak