23 Temmuz 2019 Salı

SAMSUN'DA AK PARTİ İBRAHİM ÖZYER İÇİN İYİ PARTİ'YE BAŞSAĞLIĞINA GİTTİ

Samsun'da AK Parti İbrahim Özyer için İYİ Parti'ye başsağlığına gitti

Samsun'da AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan ve AK Parti Samsun İl Başkanı Hakan Karaduman hayatını kaybeden İYİ Parti Samsun Milletvekili adayı İbrahim Özyer için İYİ Parti Samsun İl Seçim Koordinasyon merkezine başsağlığına gitti.

22 Haziran 2018 Cuma 21:01 SİYASET

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan beraberinde AK Parti Samsun İl Başkanı Hakan Karaduman ile Canik ilçe Belediye Başkanı Osman Genç ile hayatını kaybeden İbrahim Özyer için başsağlığı dileğinde bulunmak üzere İYİ Parti Samsun İl Seçim Koordinasyon Merkezine gitti.


AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, Kırıkkale'de geçirdiği trafik kazasında ağır yaralanan İYİ Parti Samsun Milletvekili Adayı İbrahim Özyer'in tedavi gördüğü Başkent Üniversitesi Hastanesinde yaşamını yitirmesi nedeniyle İYİ Parti'ye taziye ziyaretinde bulundu.

İbrahim Özyer için yapılan başsağlığı ziyaretinden demokratik bir yarışın içinde olduklarını belirten Çiğdem Karaaslan, "Bu seçim yarışı içinde insan olarak görevlerimiz var. İYİ Parti Samsun Milletvekili Adayı İbrahim Özyer'in hayatını kaybettiğini öğrendik ve hepimizi derinde üzdü. Kendisine Allah'tan rahmet diliyoruz, acılı ailesine ve partide çalıştığı arkadaşlarına başsağlığı diliyorum." dedi.AK Parti Samsun İl Başkanı Hakan Karaduman ise Özyer'in ölümünün Samsun için acı bir kayıp olduğunu dile getirerek, "İbrahim bey Samsun'un siyasetinde uzun yıllar görev yaptı. Tanınan ve sevilen bir simaydı. Seçim çalışmalarının tam başında üzücü bir trafik kazası yaşadı. Ben hem ailesine hem de İYİ Parti ailesine başsağlığı diliyorum." ifadesini kullandı.İYİ Parti Samsun Milletvekili Adayı Bedri Yaşar da siyasetin insanların arasına duvar örmediğini kaydetti.

AK Partililerin insani görevini yerine getirmesinin kendilerini mutlu ettiğini söyleyen Yaşar, şöyle konuştu:

"Hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Bugün demokrasi adına hepimizin acı günü, acımızı paylaştılar. Bu acı olay bizi derinden yaraladı. İnanın bunu anlatacak kelimeler bulmakta zorlanıyoruz. AK Partili arkadaşlarımız sağ olsun, demokrasi adına sahada yarış başka bir şeydir ama insani görev de bulunmak ta ayrı bir şeydir. Türkiye'nin bu tür görüntülere ihtiyacı var. Bu nazik ziyaretten ve acımızı paylaşmış olmalarından dolayı teşekkür ediyoruz."

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da feci kaza! Demir bariyerler otomobile ok gibi saplandı

Samsun'da feci kaza! Demir bariyerler otomobile ok gibi saplandı