11 Nisan 2021 Pazar

SAMSUN'DA AK PARTİ TEKKEKÖY İLÇE KONGRESİ ÖNCESİ PARTİLİLER KAZAN KALDIRDI

Samsun'da AK Parti Tekkeköy ilçe kongresi öncesi partililer kazan kaldırdı

Samsun'da AK Parti ilçe kongreleri devam ederken Tekkeköy ilçesinde, AK Partililerin mevcut ilçe başkanının yapılacak kongrede yeniden aday gösterilmesi halinde toplu olarak istifa edecekleri gündeme geldi.

14 Eylül 2020 Pazartesi 12:32 SİYASET

Samsun'da AK Parti Tekkeköy İlçe kongresi öncesi mevcut ilçe başkanı Hayri Ağırlar'a yönelik partililerin tepkili olduğu ve yapılacak kongrede yeniden başkanlığa aday gösterilmesi halinde 200 kişinin partiden istifa edeceği iddia edildi.


Samsun'da AK Parti Tekkeköy ilçe kongresi öncesi partililer kazan kaldırdı. Mevcut İlçe Başkanı Hayri Ağırlar'ı istemeyen partililerin kongrede Hayri Ağırlar'ın yeniden aday gösterilmesi durumunda istifa ederek tepkilerini gösterecekleri kaydedildi.

AK Parti Tekkeköy ilçe kongresinin 20 Eylül tarihinde yapılacağı ve kongre öncesi mevcut ilçe başkanı Hayri Ağırlar'a karşı parti içinde tepkilerin olduğu gündeme gelirken, partililerin Tekkeköy'de aktif olacak ve küskünlükleri ortadan kaldıracak bir isimle yola devam etmek istedikleri gündeme geldi.

AK Parti'nin Tekkeköy ilçesinde kan kaybettiğini ve küskünlerin çoğaldığını öne süren partililerin, mevcut ilçe başkanı Ağırlar'ın Korana Virüs süreci öncesinde 3 yıldır  kimsenin cenazesine, düğününe gitmemesini, parti içi küskünlüklere yol açması ve teşkilatı pasif göstermesi nedeni ile istemedikleri öne sürüldü. Yapılacak AK Parti Tekkeköy İlçe kongresinde Hayri Ağırlar'ın yeniden ilçe başkanlığına aday gösterilmesi durumunda ise 200 civarı partilinin istifa edecekleri ileri sürüldü.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 5 Yorum

Genç Kaptan

15 Eylül 2020 Salı 21:17

Bırakın yalan haberleri hırsızlara geçit olmadı o 200 istifa da ondandır

Musa_yilmaz

15 Eylül 2020 Salı 13:12

Bu haberi yapmadan önce adamın Facebook hesabına baksaydınız hem hastanede hastaları ziyaret ettiğini düğünlere ve cenazeler katıldığını görebilirdiniz demekki neymiş meyve veren ağaç taşlanır

yakup

15 Eylül 2020 Salı 13:07

200 değil menfaat için olan 2000 kişi istifa etmeli ki parti kamburlarından kurtulsun.millete hizmet devam etsin

Tekkeköylü fatihhhh

15 Eylül 2020 Salı 13:05

bırakın bu işleri adam gibi çalıştığı hırsızların önünü kestiği için istenmiyor kaldı ki herkes arkasında 3-5 çapulcuların saldırması ve menfaatlerinin kesilmesi dışında sıkıntı yok.Bu haberi de teyit etmeden yapmasaydınız keşke güvenirliliğinizi yitirmezdiniz

Mustafa Gündoğdu

14 Eylül 2020 Pazartesi 22:57

Yalancının bu devirde yıkamadıkları insanları yalan haberle hile ile dalavere ile yıkmanın peşindeler demekki 200 kişi menfaatleri olanlar kalanlar yeter davaya

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Fuat Köktaş: Artık hasta adam yok! İHA'sını SİHA'sını yapan bir Türkiye var

Fuat Köktaş: Artık hasta adam yok! İHA'sını SİHA'sını yapan bir Türkiye var