30 Kasım 2021 Salı

SAMSUN'DA AK PARTİ'DEN İHRAÇ EDİLEN MECLİS ÜYESİ AK PARTİ GRUBUNDA OTURUYOR

Samsun'da AK Parti'den ihraç edilen meclis üyesi AK Parti Grubunda oturuyor

Samsun'da Atatürk'e hakaret ve Cumhur İttifakına zarar verdiği gerekçesi ile AK Parti'den ihraç edilen Hasan Uzunlar'ın bugün yapılan büyükşehir meclisi toplantısında AK Parti Grubu sıralarında oturması dikkati çekti.

14 Eylül 2020 Pazartesi 17:01 SİYASET

Samsun'da AK Parti'den ihraç edilen Büyükşehir Meclis üyesi Hasan Uzunlar'ın meclis toplantılarında AK Parti Grubunda oturması dikkati çekiyor.


Bugün yapılan Samsun Büyükşehir Meclisi toplantısında da AK Parti'den ihraç edilen Hasan Uzunlar'ın AK Parti Grubuna ait sırada oturması objektiflere takıldı. AK Partili meclis üyelerinin oturduğu grubun 3'üncü sırasında yer alan Hasan Uzunlar'ın AK Parti'den ihraç edilmesine rağmen AK Parti sıralarında görüntü vermesi şaşırtıyor. Sosyal medya sayfasından 10 Kasım'da Atatürk'e hakaret içerikli paylaşımlar yaptığı ve daha sonra da MHP'lilere hakaret ettiği gerekçesi ile önce Grup Başkanvekilliği görevinden alınan Hasan Uzunlar, açılan dava sonucu ceza almış, AK Parti Samsun İl Başkanlığı ise disipline verilen Uzunlar'ın partiden ihraç edildiğini açıklamıştı.

Hasan Uzunlar'ın AK Parti'den ihraç edilmesine rağmen büyükşehir meclis toplantılarında AK Parti Grubu sıralarına oturarak toplantılara katılması ve bugün yapılan toplantıda aynı şekilde görüntülere girmesi dikkat çekti.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

aydın bölükbaşı

16 Eylül 2020 Çarşamba 09:33

ataya hakaret eden babam olsa vatan hainidir

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Canik Belediyesi EBA için ücretsiz internet ağını 11 mahallede güçlendirdi

Canik Belediyesi EBA için ücretsiz internet ağını 11 mahallede güçlendirdi