21 Nisan 2019 Pazar

SAMSUN'DA AK PARTİ'DEN İLKADIM BELEDİYESİ BAŞKAN ADAY ADAYLIĞI İÇİN 6 İSİM BAŞVURU YAPTI

Samsun'da AK Parti'den İlkadım Belediyesi Başkan aday adaylığı için 6 isim başvuru yaptı

Samsun'da AK Parti'den İlkadım Belediyesi Başkan aday adaylığı için 12 Kasım 2018 Pazartesi günü itibari ile 6 başvuru yapıldı. AK Parti İlkadım ilçe eski Gençlik Kolları Başkanı Muhammet Mustafa Kanat'ta başkan aday adayı oldu.

12 Kasım 2018 Pazartesi 18:52 SİYASET

Samsun'da AK Parti İlkadım eski İlçe Gençlik Kolları Başkanı Muhammet Mustafa Kanat ile birlikte İlkadım Belediyesi Başkan aday adaylığı için 6 isim başvuruda bulundu.


AK Parti İlkadım İlçe Başkanlığında aday adaylığı başvuruları nedeni ile hareketli saatler yaşanıyor. AK Parti'de son başvuru süreci 12 Kasım 2018 olarak açıklanmıştı ancak son başvuru süreci alınan karar ile 16 Kasım 2018 Cuma gününe kadar uzatıldı. 

Daha önce belirlenen son başvuru süreci 12 Kasım 2018 tarihinde AK Parti İlkadım İlçe Başkanlığına gelen Muhammet Mustafa Kanat, AK Parti İlkadım İlçe Başkanı Hakan Ay'a İlkadım Belediyesi için aday adaylığı başvurusunu yaptı. Muhammet Mustafa Kanat başvurusunun ardından İlçe Başkanı Hakan Ay ile birlikte toplantı salonuna geçerek burada kendisini bekleyen vatandaşları selamladı. AK Parti İlkadım İlçe eski Gençlik Kolları Başkanı olan Muhammet Mustafa Kanat'ın yanı sıra İlkadım Belediyesi Başkan aday adaylığı için Mustafa Özcan, Musa Arslan, Ali Öztürk, Fatih Öztürk, Adnan Varol'un da başvuru yaptığı öğrenildi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun Bafra'da Yusuf Gür'ün katil zanlısı Ahmet Kocabaş yakalanarak tutuklandı

Samsun Bafra'da Yusuf Gür'ün katil zanlısı Ahmet Kocabaş yakalanarak tutuklandı