04 Aralık 2021 Cumartesi

SAMSUN'DA AK PARTİLİ BELEDİYE BAŞKANLARINI RAPORTÖRLER 15 GÜN TAKİP ETTİ

Samsun'da AK Partili belediye başkanlarını raportörler 15 gün takip etti

Samsun'da AK Partili belediye başkanlarının, yerel seçim öncesi Külliye'den gelen raportörler tarafından 15 gün boyunca takip edildikleri öğrenildi.

07 Eylül 2018 Cuma 15:10 SİYASET

Samsun'da belediye başkanları Cumhurbaşkanlığı raportörleri tarafından takibe alındı. Samsun'a gelen raportörlerin, belediye başkanları ile ilgili ve belediye hizmetlerinin halka yansıması ile ilgili rapor hazırladıkları öğrenildi.


Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, yerel seçim öncesi Samsun ve diğer illerde mevcut belediye başkanları ile ilgili rapor istedi.  Belediye başkanları ile ilgili rapor tutmak ve çalışmaları takip etmek üzere Samsun'a da raportörlerin geldiği ve belediye başkanlarının basında çıkan haberleri de dahil olmak üzere bir çok konuda çalışma performanslarını takip ettikleri öğrenildi.

Samsun'a gelen raportörlerin, belediye başkanlarının kişisel performanslarının yanı sıra belediye hizmetlerinin halka yansıması ve memnuniyet ile memnuniyetsiz olunan konuları da mercek altına alarak rapor tuttukları bildirildi. Raportörlerin Samsun'da 15 gün civarı kalarak inceleme yaptıkları ve hazırlanan raporları genel merkeze sundukları öğrenilirken, yine yerel seçim öncesi Samsun ve ilçelerde AK Partili belediye başkanları ile ilgili anketler yapıldığı ve bu anketlerde halkın düşük not verdiği belediye başkanlarının yerel seçimde yeniden aday gösterilmeyeceği gündeme geldi.
Kaynak: SamsunKentHaber

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Zihni Şahin: Şehitlerimizin intikamı er yada geç alınacak

Zihni Şahin: Şehitlerimizin intikamı er yada geç alınacak