22 Ekim 2021 Cuma

SAMSUN'DA AK PARTİLİ GENÇLERDEN CHP'LİLERE FURKAN DEMİR İÇİN ANLAMLI MESAJ

Samsun'da AK Partili gençlerden CHP'lilere Furkan Demir için anlamlı mesaj

Samsun'da bir süre önce vefat eden CHP Gençlik Kolları Başkanı Furkan Demir için AK Parti İl Gençlik Kollarından anlamlı mesaj.

03 Kasım 2020 Salı 13:43 SİYASET

Samsun'da AK Parti İl Gençlik Kolları üyeleri, bir süre önce vefat eden CHP Gençlik Kolları Başkanı Furkan Demir için CHP'lilere pankart ile başsağlığı diledi.


Lösemi tedavisi gören CHP Samsun İl Gençlik Kolları Başkanı Furkan Demir geçtiğimiz haftalarda yaşamını yitirmişti. AK Parti Samsun İl Gençlik Kolları üyeleri ise 1 Kasım tarihinde Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın katılımı ile yapılan AK Parti İl Kongresinde 19 Mayıs Stadına 'Başınız Sağolsun' pankartının yanı sıra 'Lösemi rahatsızlığı nedeniyle hayatını kaybeden CHP Samsun İl Gençlik Kolları Başkanı Furkan Demir'e Allah'tan rahmet diliyoruz. Acınız Acımızdır' yazılı bir pankart astı.

CHP SAMSUN İL BAŞKANI TAKDİR ETTİ
AK Parti Samsun İl Gençlik Kolları üyelerinin CHP'lilere Furkan Demir için verdiği pankartlı başsağlığı mesajı ise CHP Samsun İl Başkanı Fatih Türkel tarafından takdirle karşılandı. CHP Samsun İl Başkanı Türkel, AK Partili gençlerin Furkan Demir için astığı pankart ile ilgili, "Acının, kederin siyaseti olmaz .Can kardeşimiz Furkan'ı unutmayan Acımızı paylaşan Acınız acımızdır diyen  AKP Gençlik kollarına teşekkürler ediyorum. Sağolun gençler." mesajı yayımladı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun Büyükşehir Belediyesi o projenin temelini attı

Samsun Büyükşehir Belediyesi o projenin temelini attı