22 Ekim 2021 Cuma

SAMSUN'DA AK PARTİLİ PROTOKOL KORONA'YA RAĞMEN SIKIŞ TIKIŞ

Samsun'da AK Partili protokol Korona'ya rağmen sıkış tıkış

Samsun'da AK Parti Bafra Gençlik Kolları 6'ıncı Olağan kongresinde partililer Korona Virüs nedeniyle kongre salonunda bir koltuğu boş bırakarak otururken, protokol üyelerinin ise sıkış tıkış ön koltuklarda oturması dikkati çekti.

18 Ekim 2020 Pazar 22:16 SİYASET

Samsun'da AK Parti Bafra Gençlik Kollarının 6'ıncı olağan kongresinde, Korona Virüs'e karşı partilileri uyaran protokol üyelerinin sosyal mesafeyi hiçe sayarak ön koltuklarda yan yana oturması şaşırttı.


AK Parti Bafra Gençlik Kollarının geçtiğimiz günlerde yapılan 6'ıncı Olağan kongresinde, partililer kongrenin yapıldığı salonda Korona Virüs tedbirleri kapsamında bir koltuk boş bırakarak oturdu. 'Lütfen Sağlığınız için Bu Koltuğu Boş Bırakınız' uyarılarının bulunduğu koltuklara belediye başkanları ve AK Parti il ve ilçe başkanlarının yan yana ve yapılan uyarıyı ihlal ederek oturması objektiflere yansıdı.

AK Parti Bafra İlçe Gençlik Kolları kongresinde 'Lütfen Sağlığınız için Bu Koltuğu Boş Bırakınız' uyarılarının bulunduğu ön koltuklarda AKP İl Başkanı Ersan Aksu, Samsun Milletvekili Orhan Kırcalı, Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, Genel Merkez Samsun Koordinatörü Emre Kahraman, İl Gençlik Kolları Başkanı Mücahit Yılmaz, İlçe Başkanı İbrahim Semiz'in sosyal mesafe kuralını ihlal ederek yan yana oturması eleştiri konusu oldu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

Sosyal mesafe

19 Ekim 2020 Pazartesi 10:32

Millete sosyal mesafe den bahsedeme bu resmi gösterin.Önce kurala siz uyacaksınız.

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

MHP Samsun İl Başkanı Abdullah Karapıçak'tan dikkat çekici açıklama!

MHP Samsun İl Başkanı Abdullah Karapıçak'tan dikkat çekici açıklama!