20 Ağustos 2019 Salı

SAMSUN'DA AK PARTİ'NİN ADAYI MUSTAFA DEMİR OLDU, OSMAN GENÇ BÜYÜKŞEHİR ISRARINI SÜRDÜRÜYOR

Samsun'da AK Parti'nin adayı Mustafa Demir oldu, Osman Genç Büyükşehir ısrarını sürdürüyor

Samsun'da AK Parti'nin Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkan adayı Mustafa Demir olurken, Canik Belediye Başkanı Osman Genç'in büyükşehir için hazırladığı projelerin tanıtımına ve sokak çalışmalarına devam etmesi dikkat çekiyor.

28 Kasım 2018 Çarşamba 14:27 SİYASET

Samsun'da Canik Belediye Başkanı Osman Genç, 31 Mart yerel seçimleri için Büyükşehir Belediyesi Başkan adaylığı için sahaya inerken, AK Parti'nin adayı Mustafa Demir oldu. Osman Genç ise sahada büyükşehir için ısrarlı çalışmasına devam ediyor


AK Parti'li Canik Belediye Başkanı Osman Genç'in, adayın belli olmasına rağmen sahada aktif olarak çalışmalarına devam etmesi, farklı yorumlara neden oluyor,

3 dönem kuralı nedeni ile Canik İlçesinden yeniden aday gösterilmeyeceği konuşulan Osman Genç, Büyükşehir adaylığı için Şehit Ömer Halisdemir salonunda tanıtımını yaptığı 'Yakın Gelecekte Samsun' kitabında yer alan projelerini anlatmaya ve tanıtmaya devam ediyor. Sokak ve vatandaş gezilerinide devam ettiren Osman Genç'in ismi  son günlerde MHP ile de anılmaya başlanırken, İYİ Parti'nin de kendisine Büyükşehir adaylığı için teklif götürdüğü siyasi kulislerde konuşulmaya başlandı.

Osman Genç'in AK Parti'den ayrılacağına kimse ihtimal vermezken, Canik Belediye Başkanı Osman Genç'in Samsun Büyükşehir Belediyesi için hazırladığı projelerle ilgili tanıtım kitapçığını gittiği her yerde açarak anlatmaya devam etmesi, hedefinin ne olduğu konusunda tartışmaları da beraberinde getirdi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Galip Öztürk, Gürcistan Cumhurbaşkanlığı için oy kullandı

Galip Öztürk, Gürcistan Cumhurbaşkanlığı için oy kullandı