22 Ekim 2021 Cuma

SAMSUN'DA ALİ BABACAN'IN KURACAĞI YENİ PARTİDE KİMLERİN YER ALACAĞI MERAK EDİLİYOR

Samsun'da Ali Babacan'ın kuracağı yeni partide kimlerin yer alacağı merak ediliyor

Ahmet Davutoğlu'nun kurduğu Gelecek Partisinde Samsun'dan bir kişi yer alırken şimdi ise gözler Ali Babacan'ın kuracağı yeni partide Samsun'dan kaç kişinin yer alacağına çevrildi.

17 Aralık 2019 Salı 16:21 SİYASET

Samsun'da Ali Babacan'ın kuracağı yeni partide kimlerin yer alacağı merak ediliyor. Twitter'de şimdiden 'Ali Babacan samsun Hareketi' sayfası oluşturulurken, Ahmet Davutoğlu'nun kurduğu Gelecek Partisi'nin Kurucular Kurulu Listesinde Samsun'dan iş adamı Mustafa Yeşilyurt yer almıştı.


Şimdi ise gözler Ali Babacan'ın kuracağı yeni partiye çevrildi.  Samsun'da da Ali Babacan'ın kuracağı yeni partiyi bekleyenlerin olduğu yönünde kulis bilgileri yer alırken, bu konuda en flaş iddia da bağımsız milletvekili Erhan Usta'nın da Babacan'ın kuracağı partiye katılacağı yönünde. Erhan Usta şuana dek bu konuda net bir tavır sergilemez ve açıklama yapmazken, Samsun'da AK Parti çevrelerinde de Ali Babacan'ın kuracağı yeni partinin yaratacağı etki merak ediliyor.

Ali Babacan'ın Ocak ayının ilk haftasına kadar partiyi kuracağı ve bu partide bürokrat ve milletvekilliği devam eden çok sayıda isminde yer alacağı iddia ediliyor.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun AK Parti yönetiminde ki avukatlar kurumların icra dosyası işlerini alıyor

Samsun AK Parti yönetiminde ki avukatlar kurumların icra dosyası işlerini alıyor