21 Ekim 2020 Çarşamba

SAMSUN'DA ATAKUM CHP'NİN PARTİLİLERE YAPTIĞI ALAN ÇALIŞMASI DAVETİNE KİMSE GELMEDİ

Samsun'da Atakum CHP'nin partililere yaptığı alan çalışması davetine kimse gelmedi

Samsun'da CHP Atakum İlçe Başkanlığı dün seçim çalışmaları ile ilgili partililere 'Alan çalışmalarına başlamak için partide toplanıyoruz' mesajı gönderdi, ancak alan çalışması için bu sabah partiye kimsenin gelmemesi dikkat çekti.

12 Şubat 2019 Salı 14:15 SİYASET

Samsun'da CHP Atakum İlçe Başkanlığının bu sabah için partililere yaptığı alan çalışması çağrısına partililer ilgisiz kaldı.


Samsun'da CHP'nin Atakum adayı Cemil Deveci'nin parti teşkilatı ve partililerin seçime gereken desteği vermemesi, çalışmalarını zora sokuyor. Teşkilatçı olarak bir türlü sahada istenen görüntüyü Atakum'da veremeyen CHP'den dün partililerin telefonlarına "12/02/2019 Salı günü alan çalışmalarına başlamak üzere saat 10:00'da partide toplanıyoruz. Sen yoksan bir eksiğiz. Martın sonu bahar" mesajı gönderildi.CHP Atakum İlçe Başkanlığından alan çalışması için gönderilen mesaja rağmen bu sabah saat 10'da CHP Atakum İlçe Başkanlığının önünde kimsenin olmaması dikkati çekti.  Teşkilatın gönderdiği mesaja rağmen CHP Atakum İlçe Başkanlığına belirtilen saatte gelinmemesi, seçim çalışmalarına teşkilat ve partililerin ilgisiz kalması, Cemil Deveci' yi zora sokan bir görüntü oluşturuyor.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

 76 ilde düzenlenen FETÖ operasyonunda 1112 kişi gözaltına alındı

76 ilde düzenlenen FETÖ operasyonunda 1112 kişi gözaltına alındı