18 Haziran 2019 Salı

SAMSUN'DA AYŞE SOYCAN AYVACIK İLÇE BELEDİYESİ BAŞKAN ADAY ADAYI OLDU

Samsun'da Ayşe Soycan Ayvacık İlçe Belediyesi Başkan aday adayı oldu

Samsun'da AK Parti'den Ayvacık İlçe Belediyesi Başkan aday adaylığı başvurusunu yapan tek kadın olan Ayşe Soycan, "Ayvacık’ın geleceğine, sorunlarına ve refah düzeyinin artırılmasına talibim" dedi.

13 Kasım 2018 Salı 15:50 SİYASET

Samsun'un Ayvacık ilçesinde uzun yıllar AK Parti'de Ayvacık Kadın Kolları İlçe Başkanlığı ve Meclis Üyeliği  görevlerini yürüten Mali Müşavir Ayşe Soycan AK Parti’den Ayvacık İlçe Belediyesi için başkan aday adaylığını açıkladı.  


Samsun'da AK Parti Ayvacık İlçe Başkanlığında kalabalık bir katılımla Ayvacık Belediye Başkanlığı için adaylığını açıklayan Ayşe Soycan’ı sevenleri yalnız bırakmadı. Ayşe Soycan, “AK Parti’nin kuruluşundan bugüne kadar ak davada yer almış bir kardesiniz olarak bugün Belediye Baskan aday adaylığı için ilk  adimi atmış bulunuyorum.” dedi. 

AYŞE SOYCAN, “YILLARDIR AK DAVADA LİDERMİZİN YANINDAYIM”
1974 yılı Ayvacık İlçesi doğumlu olan Ayşe Soycan, “İktisadi ve idari Programlar Bölümünden mezun olduktan sonra İşletme Fakültesini bitirdim. 2002 yılından itibaren  Serbest Muhasebeci Mali Müşavir olarak görev yapmaktayım. Yeni Türkiyenin inşası adını tarihe yazdıran bir liderin yanında bu davada yer aldım. 2004 ve 2014 yılları arasında kesintisiz 10 yıl  İlçe Kadin kolları başkanı olarak görev yaptım. 2009 ve 2014 yıllarında yapılan yerel seçimlerinde Belediye Meclis Üyesi seçildim. Ana Kademe Yönetim Kurulu üyeliği ve Secim İsleri Birim Başkanlığı görevlerini yaptım. Yeni Turkiye'nin inşaasında gönüllü olarak birçok görevlerde bulundum. siyasetteki bilgi birikimlerime dayanarak ve Ayvacık’ın gereksinimlerini bilen bir kardeşiniz olarak, Ayvacık’ın geleceğine , sorunlarına ve refah düzeyinin artırılmasına talibim. Hayırlı olmasını diliyorum.” diye konuştu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Erdoğan'dan flaş açıklama! 3 dönem belediye başkanlığı yapanları istirahate çekeceğiz

Erdoğan'dan flaş açıklama! 3 dönem belediye başkanlığı yapanları istirahate çekeceğiz