27 Şubat 2020 Perşembe

SAMSUN'DA CHP ATAKUM ADAYI CEMİL DEVECİ CAMİDE SİYASET YAPTIĞI İDDİASINA YANIT VERDİ

Samsun'da CHP Atakum adayı Cemil Deveci camide siyaset yaptığı iddiasına yanıt verdi

Samsun'da CHP Atakum Belediye Başkan adayı Cemil Deveci, Sözcü Gazetesinde camide siyaset yaptığı ile ilgili yer alan haber üzerine bir açıklama yaptı.

01 Mart 2019 Cuma 15:50 SİYASET

Samsun'da Millet İttifakının CHP Atakum Belediye Başkan adayı Cemil Deveci, camide siyaset yaptığı yönünde Sözcü Gazetesinde gündeme gelen haber üzerine yaptığı açıklamada, "Orası cami değil, köy konağı" dedi.


Cemil Deveci, Sözcü Gazetesinde kendisi ile ilgili, 'Camide siyasete son örnek CHP'den. CHP’li aday camide seçim çalışması yaptı!' başlığı ile yayımlanan haber üzerine yaptığı açıklamada şunları dile getirdi.
"Orası eskiden camiydi. Şenyurt mahallesinde yeni cami yapıldı. Burası ise eski cami ve şuan köy konağı olarak kullanılıyor. Camide siyaset yaptığımız iddiası doğru değildir. Burası eskiden camiydi ancak şuan burası köy konağı olarak kullanılıyor. Aynı yerde AK Parti adayı Zihni Şahin ve AK Parti Belediye Başkanı İShak Taşçı'da vatandaşlarla toplantı yaptı. Tekrar söylüyorum gündeme getirilen olay doğru değil, burası şuan cami olarak kullanılmıyor" 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

Köprülü

21 Mart 2019 Perşembe 11:47

Yerde seccade tipi cami halısı var ve minber beyaz bir bezle örtülmüş...Adayın resminin üst tarafında da peygamberimizin ismi şerifi asılı....Konak olarak kullanılsaydı yere oturmazlardı.Yani fotoğraf adayın söylediğini teyit etmiyor

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Cumhur İttifakı Samsun Büyükşehir adayı Mustafa Demir: Bafra'ya 31 Mart'tan sonra hizmet yağacak

Cumhur İttifakı Samsun Büyükşehir adayı Mustafa Demir: Bafra'ya 31 Mart'tan sonra hizmet yağacak