08 Temmuz 2020 Çarşamba

SAMSUN'DA CHP ATAKUM BELEDİYESİ ADAYI CEMİL DEVECİ ANKETLER 5 PUAN ÖNDEYİZ DEDİ

Samsun'da CHP Atakum Belediyesi Adayı Cemil Deveci anketler 5 puan öndeyiz dedi

Samsun'da CHP ve Millet İttifakının Atakum Belediyesi Başkan adayı Cemil Deveci, anketlerde 5 puan önde olduklarını açıklayarak, "Rehavete kapılmak yok. Herkes taşın altına elini koyacak" dedi.

05 Mart 2019 Salı 17:22 SİYASET

Samsun'da Millet İttifakının Atakum Belediye Başkan adayı Cemil Deveci, AK Parti'ye karşı Atakum'da anketlere göre 5 puan önde olduklarını açıkladı.


Samsun'da Millet İttifakı CHP Atakum Belediye Başkan Adayı Cemil Deveci, 31 Mart Yerel Seçimleri için yaptığı çalışmalar kapsamında durmadan çalışıyor. Deveci " Anketlere göre 5 puan kadar öndeyiz. Ama bu rehavete kapılacağımız anlamına gelmiyor. Aksine 5 puan gerideymiş gibi 31 Mart'a kadar tam gaz çalışmaya devam edeceğiz. Atakum'a Mart'ın sonunda baharı getireceğiz." ifadelerinde bulundu.

HERKES ELİNİ TAŞIN ALTINA KOYACAK
Cemil Deveci, Atakum Belediyesi Meclis Üyesi Adayları Ümit Bektaş ve Şefaattin Sağdış'ın Atakum Kimola Cafe'de düzenlediği kahvaltı etkinliğinde, Atakum'un önde gelen iş insanlarıyla bir araya gelerek, projelerini paylaştı. 1 Nisan'dan sonra daha yaşanabilir bir Atakum'un inşa edilebilmesi için iş insanlarına fazlasıyla görev düştüğünü belirten Deveci, " Atakum Belediyesi'nin mali olarak ne durumda olduğunu tekrar tekrar konuşmaya gerek yok. Geride kalan 5 yılda bilinçsizce yönetilmiş bir Belediye devralacağız. Hayata geçirmek için can attığım projelerim var. Halihazırda devralacağımız mali tablo böyle iken, Atakum'u istenilen düzeyde bir kent yapabilmek için iş insanlarına oldukça büyük bir görev düşüyor. Ben başkan olduğumda belediye iş insanlarıyla proje ortaklıkları yaparak Atakum'a yapılacak yatırımlar için zemin hazırlayacak. Herkes elini taşın altına koyacak. Ancak bu şekilde uluslararası çapta tanınırlığı olan, altyapı sorunları çözülmüş, halkın birbiriyle barışık olduğu bir marka kent inşa edebiliriz." şeklinde konuştu. 

ESNAFIMIZA SAHİP ÇIKACAĞIZ
Millet İttifakı Atakum Belediye Başkan Adayı Deveci, Yenimahalle Mahallesi esnafını gezmeye kaldığı yerden devam etti. Esnaf ziyaretleri esnasında uğradığı dükkanlarda benzer şikayetlerle karşılaşan Deveci, " Esnafımız bizim için çok değerli. Ama girdiğim üç dükkandan ikisi yaşanan ekonomik krizden dolayı iş yapamaz hale gelmiş. Tüm esnafımıza sahip çıkacağız. Bu bizim en büyük sorumluluklarımızdan biri. Esnafımız olmazsa Atakum nefes alamaz. Belediye başkanı olduğumda esnaflarımızla, düzenli olarak bir araya gelerek, sorunlarına birlikte çözüm arayacağız. Belediye halkına hizmet etmeyecekse, halkının sorunlarına çözüm aramayacaksa neden var? Ben Atakum'u sevdam bildim. Sevdama sahip çıkacağım." diye konuştu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da Cumhur İttifakı İlkadım Meclis üyesi adayları sahada birlikte çalışıyor

Samsun'da Cumhur İttifakı İlkadım Meclis üyesi adayları sahada birlikte çalışıyor