22 Nisan 2019 Pazartesi

SAMSUN'DA CHP'DEN DİLENCİ AÇIKLAMASI! BUNLAR GARİBAN DEĞİL HER YERİ İSTİLA ETTİLER

Samsun'da CHP'den dilenci açıklaması! Bunlar gariban değil her yeri istila ettiler

Samsun'da CHP İlkadım İlçe Başkanı Fatih Türkel, dilencilerin her yeri sardığını açıklayarak, "Bunlar gariban değil, her yeri istila ettiler" dedi.

06 Kasım 2018 Salı 15:13 SİYASET

Samsun'un İlkadım ilçesinde yaşanan dilenci sorunu ile ilgili açıklama yapan CHP İlkadım İlçe Başkanı Fatih Türkel, İlkadım ilçesinin dilenci istilasına uğradığını söyledi.


CHP İlkadım İlçe Başkanı Türkel, dilencilerle ilgili yaptığı açıklamada yetkilileri de eleştirerek, şunları dile getirdi.
"İlkadım ilçemizi dilenciler bastı yetkililer uyuyor. Samsun'un metropol ilçesi İlkadım adeta dilenci istilasına uğradı. Hangi köşeye baksanız insanların dini ve vicdani duygularını sömüren dilenciler var.  Hepsi aynı yüzler hepsi yıllardır aynı köşeleri tutmuş sömürü işini adeta ticarete çevirmişler. Bu dini ve vicdan sömürücülerine neden iltimas geçiliyor. Bunlar gariban değil bunların mesleği dilencilik. Cami önlerinde onlar, her köşe başında onlar var. Belediye zabıtaları nerede. Belediye başkanları ve yöneticiler daha ne kadar bu sömürüye izin vereceksiniz.  Köşe başında yumurta satıp köyden getirdiği ıspanağı satıp helalinden evine ekmek götürmeye çalışan garibanı gören belediyeler, bu vicdan sömürücülerini ne zaman göreceksiniz."

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Müslüm filmini 10 günde 2 milyon 165 bin kişi izledi

Müslüm filmini 10 günde 2 milyon 165 bin kişi izledi