16 Temmuz 2019 Salı

SAMSUN'DA CHP'Lİ KADIN MİLLETVEKİLİNİN SEÇİM GÜNÜ UÇAN BOYA İDDİASI GÜLDÜRDÜ

Samsun'da CHP'li kadın milletvekilinin seçim günü uçan boya iddiası güldürdü

Samsun'da CHP'den 79 yıl sonra seçilen kadın milletvekili olan Neslihan Hancıoğlu'nun 24 Haziran seçimlerinde provokasyon amaçlı gündeme getirilen 'Uçan Mühür-Boya' paylaşımı yapması güldürdü.

03 Temmuz 2018 Salı 15:46 SİYASET

Samsun'da CHP'den milletvekili seçilen Neslihan Hancıoğlu'nun 24 Haziran seçim günü sosyal medya sayfasından 'Uçan Boya-Mühür' yalanı ile ilgili paylaşım yapması dikkat çekti.


24 Haziran seçimleri sürerken CHP Samsun Milletvekili adayı olarak Neslihan Hancıoğlu'nun  sosyal medya sayfasından 'Uçan Boya-Mühür' iddiasında bulunduğu görüldü. Seçim günü provokasyon ve spekülasyon amaçlı olarak yayılan ve alay konusu olan Uçan Boya-Mühür iddiasına inanan Neslihan Hancıoğlu'da seçim günü  "Arkadaşlar CHP'nin ağırlıklı olduğu yerlerde kolay uçan boya kullanıldığı görülmüş. Bilgisi ulaştı. Lütfen dikkat edelim" uyarısı yaptı.

24 Haziran seçimi günü gündeme gelen ve yalan olduğu ortaya çıkan uçan mühür iddiasına ise CHP'li müşahit Ramazan Başan'da yanıt vererek, oy kullanma işlemi sırasında kullanıldığı gündeme getirilen uçan boya-mühür olayını yalanlamıştı.YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'un kanayan yarası! Kayıp Sinem Özdemir 18 yıldır bulunamadı

Samsun'un kanayan yarası! Kayıp Sinem Özdemir 18 yıldır bulunamadı