26 Mayıs 2019 Pazar

SAMSUN'DA CHP'LİLER CUMHURBAŞKANI ADAYI MUHARREM İNCE'YE BAĞIŞ YAPTI

Samsun'da CHP'liler Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce'ye bağış yaptı

Samsun'da CHP İlkadım İlçe Kadın Kolları üyeleri, Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce'nin seçim kampanyasına bağış yapmak için sıraya girdi

23 Mayıs 2018 Çarşamba 18:44 SİYASET

Samsun'da CHP İlkadım İlçe Kadın Kolları üyeleri, Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce'nin seçim kampanyasına destek vermek için bağış yaptı.


Millet İttifakı'nın Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce'ye CHP İlkadım İlçe Kadın Kolları bağış kampanyası başlattı. CHP'li kadınlar İnce'nin seçim kampanyasına bağış yapmak için kuyruğa girdi. Kampanyaya CHP'nin milletvekili adayı Dr. Işık Özkefeli de katıldı.

CHP İlkadım İlçe Kadın Kolları Başkanı Suna Gül Ceylan, Cumhurbaşkanı adayı  Muharrem İnce'nin yasa gereğince hiçbir yerden yardım ve bağış alamadığını hatırlatarak, "Bu adaletsizliği  asgariye indirmek için biz de İlçe Kadın Kolları yönetim kurulu üyelerimizle birlikte kampanya başlattık. Bu desteği biz verelim istedik. 10 TL'den 13 bin TL'ye kadar  bağış yapılabiliyor. Ben aydınrlık Türkiye sevdalılarını Muharrem İnce'ye destek vermeye çağırıyorum” dedi.

Muharrem İnce'ye bağışlar Türkiye İş Bankası'nın TBMM/Ankara Şubesi TR37 0006 4000 0014 3620 7707 70 numaralı IBAN hesabına yatırılıyor.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

Kara Murat

04 Haziran 2018 Pazartesi 12:58

Yürü be Muharrem İnce! Allah cc yar ve yardımcın olsun!

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Yusuf Ziya Yılmaz: Durmak yok 25 Haziran’a zaferle uyanacağız

Yusuf Ziya Yılmaz: Durmak yok 25 Haziran’a zaferle uyanacağız