24 Haziran 2019 Pazartesi

SAMSUN'DA CHP'LİLERDEN 24 HAZİRAN SEÇİMİ SONRASI İLGİNÇ İTİRAFLAR

Samsun'da CHP'lilerden 24 Haziran seçimi sonrası ilginç itiraflar

Samsun CHP'de 24 Haziran seçimlerinin ardından ilginç itiraflar gelmeye başladı. Samsun'da CHP'liler seçim hezimetinin ardından sosyal medyada HDP ile yapılan işbirliğine de tepki gösteriyor.

26 Haziran 2018 Salı 12:20 SİYASET

Samsun'da Cumhuriyet Halk Partililer 24 Haziran seçimlerinin ardından sosyal medyada alınan sonuçlarla ilgili ilginç tespit ve itiraflarda bulundu.


Samsun'da CHP'nin ikinci sıra adayı olan ve 24 Haziran seçimlerinde milletvekili olan Neslihan Hancıoğlu için sosyal medyada ilginç iddialarda bulunan CHP'liler, "Senin 2 sıra adayının adamları sokak sokak Cumhurbaşkanlığında kime isterseniz verin ama milletvekilliğinde bize verin diye gezmiyeceklerdi. Kraldan çok kralcı soytarılara ihtiyaç yok. Herkes egosundan arınsın gereğini yapsın . Yazıklar olsun koltuk sevdasında olanlara" dedi.

Neslihan Hancıoğlu'nun adamlarının 'Cumhurbaşkanlığı seçiminde kime oy verirseniz verin, milletvekilliğinde bize verin' dediğini öne süren CHP'lilerden bazıları da yine sosyal medyada yaptıkları eleştirilerde HDP ile işbirliği yapılmasına tepki gösterdi.

Milletvekili seçilen Neslihan Hancıoğlu'nın adamlarının Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce'ye oy istemediklerini, milletvekilliği için sokaklarda şahsi oy talebinde bulunduklarını iddia eden CHP'lilerden bazıları da sosyal medyada,  "HDP , ile alış veriş bu ülke insanlarının kabullenemeyeceği can yakan işler olurken bile her ev HDP bir oy derken bu çok büyük başarı diye düşünüyorum" öz eleştirisinde bulundu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da hangi ilçede kaç kişi HDP'ye oy verdi

Samsun'da hangi ilçede kaç kişi HDP'ye oy verdi