16 Temmuz 2019 Salı

SAMSUN'DA CHP'NİN ATAKUM ADAYI CEMİL DEVECİ'DEN İŞ YERİ RUHSATLARI İLE İLGİLİ FLAŞ SÖZLER

Samsun'da CHP'nin Atakum adayı Cemil Deveci'den iş yeri ruhsatları ile ilgili flaş sözler

Samsun'da CHP'nin Atakum Belediye Başkan Cemil Deveci, aday tanıtım toplantısında, "İş yeri açmak isteyene ruhsat verirken, kayın biraderim yan oda da olmayacak. İş yeri açmak isteyen geldiğinde, şu hesaba para yatır demeyeceğiz." dedi.

02 Şubat 2019 Cumartesi 15:58 SİYASET

Samsun'da CHP'nin Atakum Belediye Başkan adayı Cemil Deveci, belediyeden alınan iş yeri ruhsatları ile ilgili flaş sözler söyledi, ilginç iddialarda bulundu.


Samsun'da CHP'nin Atakum Belediye Başkan adayı Cemil Deveci, partisinin düzenlenen aday tanıtım toplantısında 31 Mart yerel seçimlerinde seçilmesi halinde Atakum'da yapacağı hizmetleri açıkladı.


Samsun'da CHP'nin Atakum Belediye Başkan adayı Cemil Deveci için Türk-İş Eğitim Merkezinde aday tanıtım toplantısı düzenlendi.

Deveci için gerçekleştirilen aday tanıtım toplantısına CHP Samsun Milletvekilleri Kemal Zeybek ile Neslihan Hancıoğlu ve çok sayıda partili katıldı.  Burada konuşan CHP Atakum Belediyesi Başkan adayı Cemil Deveci, "Benimle birlikte olmak Atatürk ile birlikte olmak demektir" dedi.

Seçilmesi halinde Atakum'da verilecek iş yeri ruhsatları ile ilgili de ilginç bir konuşma yapan Cemil Deveci, "Atakum'da işsizlikle mücadele konusunda hep birlikte çalışacağız. İş yeri açmak isteyene ruhsat verirken, kayın biraderim yan oda da olmayacak. İş yeri açmak isteyen geldiğinde, şu hesaba para yatır demeyeceğiz. Açılacak iş yerine Atakumlu personel alacaksın diyeceğiz. Şartımız bu olacak" dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

CHP Samsun Milletvekili Neslihan Hancıoğlu Aylin Şahin Tat'a sert karşılık verdi

CHP Samsun Milletvekili Neslihan Hancıoğlu Aylin Şahin Tat'a sert karşılık verdi