20 Temmuz 2019 Cumartesi

SAMSUN'DA CHP'NİN EMEKÇİ İSMİ CENGİZ AKŞAN, MECLİS ÜYELİĞİ ADAYLIĞINI AÇIKLADI

Samsun'da CHP'nin emekçi ismi Cengiz Akşan, meclis üyeliği adaylığını açıkladı

Samsun'da CHP'nin emekçi isimlerinden olan Cengiz Akşan, yerel seçimler nedeni ile İlkadım Belediyesi Meclis üyeliği için aday adaylığını açıkladı.

14 Ekim 2018 Pazar 16:16 SİYASET

Samsun CHP İl Başkanlığı binasında basın toplantısı düzenleyen Cengiz Akşan, yerel seçimler için İlkadım Belediyesi Meclis üyesi aday adayı olduğunu duyurdu.


CHP Samsun İl Başkanlığında İlkadım Belediyesi Meclis üyeliği aday adaylığı ile ilgili açıklama yapan Cengiz Akşan'ı partililerde yalnız bırakmadı. Cengiz Akşan, meclis üyeliği aday adaylığı açıklamasında, "34 yıllık siyasi yaşamımda SODEP, SHP, halen CHP'de ve sivil toplum örgütlerinde sahada ve her yerde onurla, sokağımın, mahallemin, ilçemin, Samsun ilinin havasına, suyuna, parkına, doğasına, emek ve özgürlükten yana olan insanlığın sesi olmak için mücadele ettim ve emek verdim. Büyükşehir Belediyesinin çeşitli birimlerinde görev yaptım ve belediyecilik konusunda tecrübeli olduğuma inanıyorum. Partimin, sivil toplum örgütlerinin, sokağın, halkın, emeğin temsilcisi olarak, CHP'den İlkadım Belediyesi Meclis üyeliğine aday adaylığımı açıklıyorum tüm emek ve demokrasi mücadelesi veren dostlarımın desteğini bekliyorum" dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da o ilçede AK Parti Kadın Kolları Başkanı yönetimi ile birlikte istifa etti

Samsun'da o ilçede AK Parti Kadın Kolları Başkanı yönetimi ile birlikte istifa etti