18 Ekim 2019 Cuma

SAMSUN'DA CUMHUR İTTİFAKI ADAYI ERDOĞAN TOK'A AK PARTİ VE MHP'LİLERDEN BÜYÜK DESTEK

Samsun'da Cumhur İttifakı adayı Erdoğan Tok'a AK Parti ve MHP'lilerden büyük destek

Samsun'da Cumhur İttifakı İlkadım Belediye Başkan adayı Erdoğan Tok, Derecik ve Kadıköy mahallelerinde gerçekleştirdiği seçim çalışmasında AK Parti ve MHP'liler tarafından büyük sevgi gösterisi ile karşılandı.

26 Şubat 2019 Salı 18:43 SİYASET

Samsun'da İlkadım Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakının İlkadım adayı Erdoğan Tok'a Derecik ve Kadıköy Mahallelerine ziyareti sırasında AK Parti ve MHP seçim araçları konvoy yaparak destek verdi.


Seçim çalışmalarına her gün farklı mahalleleri ziyaret ederek devam eden Cumhur İttifakı AK Parti Adayı İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, İlkadımlı vatandaşların yoğun ilgisinden mutluluk duyduğunu dile getirdi. Derecik Mahallesine ev ziyareti için yola çıkan Başkan Tok’a AK Parti ve MHP’ye gönül vermiş vatandaşlar yol üzerinde oluşturdukları uzun araç konvoyu ile karşılayarak eşlik etti. Burada gerçekleştirdiği ziyaretin ardından Kadıköy Mahallesine yine uzun ir konvoy eşliğinde geçen Cumhur İttifakı AK Parti Adayı İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok vatandaşların desteği ile karşılandı.

AVCILAR; “BU SEVGİ DAİM OLSUN”
Büyük bir coşku ile konvoyu karşılayan vatandaşlara seslenen AK Parti İlkadım İlçe Başkanı Oktay Avcılar; “Bizleri gittiğimiz her yerde sevinçle karşılayan İlkadımlı kardeşlerimize yürekten teşekkür ederim. Bu akşam yine unutulmaz bir akşam yaşıyoruz. Hem burada sokakta bizleri karşılıyorsunuz hem de evlerinizin balkonlarından bizlere sevginizi ve desteğinizi sunuyorsunuz. Rabbim bu sevgi ve birlikteliği daim eylesin” diye konuştu.

ERDEMİR” BU İLGİ GURUR VERİCİ”
“Vatandaşlarımızın gösterdiği bu ilgi gurur verici” diyen MHP İlkadım İlçe Başkanı İkram Erdemir; “Hem AK Parti’ye hem de MHP’ye gönül veren değerli İlkadımlı kardeşlerimiz yağmur demeden soğuk demeden bizleri coşkuları ile heyecanlandırmaya devam ediyor. Cumhur İttifakı ruhunu en iyi şekilde yaşatan hemşehrilerimize teşekkür ederim” şeklinde konuştu.

TOK; “SİZİN DESTEĞİNİZLE YAPILAMAZ DENEN PROJELERİ HAYATA GEÇİRDİK”
Derecik ve Kadıköy Mahallelerinde ev ziyaretlerini açık hava mitingine dönüştüren vatandaşlara seslenen Cumhur İttifakı AK Parti Adayı İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok; “31 Mart seçimlerine gün gün yaklaşırken İlkadım’da Cumhur İttifakı giderek büyümeye devam ediyor. Bizler 5 yıl içerisinde eşsiz projeleri sizlerden aldığımız güç ile hayata geçirdik ve görüyorum ki bu güç büyüdükçe yine birlikte nice projeyi hayata geçireceğiz. Sizin verdiğiniz destek ile seçimlerden zafer ile çıkacağımıza inancım tam. Ben bürokrasiyi iyi bilen bir kardeşiniz olarak iktidarımızın da gücünü kullanarak İlkadım’a sayısız dev eser kazandırmanın sevincini yaşıyorum ve sizlerle birlikte bu seçimlerden sonra da yine aynı ilişkileri İlkadım’ın menfaatine kullanarak yapılamaz denen eserleri hayata geçireceğiz. 31 Mart akşamı Cumhur İttifakı’nın gücü ile İlkadım’da yüksek bir oy desteği ile başarıyı yakalayarak sonrasında da yine Cumhur İttifakı ruhunu yönetimimizde yaşayacağız. Ben hem araçları ile uzun bir konvoy oluşturarak bizlere desteğini gösteren hemşehrilerimize hem de bizleri yalnız bırakmayan siz değerli kardeşlerimize yürekten teşekkür ederim” şeklinde konuştu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

Ramazan

27 Şubat 2019 Çarşamba 08:49

Bir Samsunlu olarak bugün bunların yalanlarına kanan varsa her sonucu hak ediyor demektir adamlar her hakareti ediyor size belediye kapılarında neysek8 artık halk da bunlara aynen gider yapıyor ancak hala oy verirseniz bu tok ve ekibine valla sonra dizinizi döversiniz

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun Büyükşehir adayı Mustafa Demir: Samsun'u 5 yılda ilmek ilmek dokuyacağız

Samsun Büyükşehir adayı Mustafa Demir: Samsun'u 5 yılda ilmek ilmek dokuyacağız