04 Aralık 2021 Cumartesi

SAMSUN'DA CUMHUR İTTİFAKI ADAYI ZİHNİ ŞAHİN ATAKUM'DA İKİ MAHALLEDE GÖVDE GÖSTERİSİ YAPTI

Samsun'da Cumhur İttifakı adayı Zihni Şahin Atakum'da iki mahallede gövde gösterisi yaptı

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakının Atakum Belediye Başkan adayı Zihni Şahin, Samsun Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mustafa Demir, AK Parti ve MHP Atakum İlçe Başkanları ile birlikte iki mahallede gövde gösterisi yaptı.

22 Şubat 2019 Cuma 14:53 SİYASET

Samsun'un Atakum ilçesinde seçim çalışmaları kapsamında Körfez ve Aksu mahallelerinde halka seslenen Büyükşehir Belediye Başkanı ve Atakum Belediye Başkan adayı Zihni Şahin, "Sizler için İnteraktif Uygulama'yı hayata geçirdik. Atakum'da söz sizin olacak" dedi


Cumhur İttifakı'nın Atakum'da AK Parti'den Belediye Başkan Adayı olan Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, seçim çalışmaları kapsamında gittiği Körfez ve Aksu mahallelerinde halka seslendi. Vatandaşlara 'interaktif uygulama'yı anlatan Başkan Şahin, "Atakum'u sizlerle birlikte yöneteceğiz. Söz, Atakumluların olacak" dedi.

MECLİS ÜYESİ ADAYLARINA ÇAĞRI
Başkan Zihni Zihni Şahin, ilk olarak AK Parti Atakum İlçe Başkanı Haluk Köksoy ve MHP İlçe Başkanı Ahmet Hatinoğlu ile birlikte Atakum Meclis Üyesi adayları ile bir araya geldi. Zihni Şahin, meclis üyesi adaylarına,  "Hayırlısıyla 31 Mart akşamı sonrası seçilen meclis üyelerimizle birlikte Atakum ilçemize hizmet etmek için kolları sıvayacağız. Birlikte hareket edelim çünkü birlikten kuvvet doğar. Sıkmadığımız el ulaşamadığımız bir tek bile vatandaşımımız kalmamalı. Hukuk ve yasalar çerçevesinde hep birlikte Atakumlu hemşehrilerimize en güzel hizmeti yaparız. Fikirlerinizi bize iletirseniz çok da sevinirim. Atakum için neler yapabiliriz konusunda her birinizden önerilerinizi bekliyorum" diye seslendi.

KÖRFEZ'DE COŞKULU BULUŞMA
Başkan Zihni Şahin ardından Körfez Mahallesi'ndeki 'Halk Buluşması'na katıldı. Cumhur İttifakı'nın Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Demir'in de katıldığı buluşmada coşkulu kalabalığa seslenen Zihni Şahin, "Atakum sadece Samsun'un değil Karadeniz'in de parlayan yıldızı. 2014 yılından 2019 yılına kadar nüfusun 60 bin kişi daha arttığı bir ilçe Atakum. Sahili ile, mavisiyle, yeşil doğasıyla Atakum'u hak ettiği hizmetlere kavuşturmak için sabırsızlanıyoruz" dedi.'ATAKUM'U SİZLERLE YÖNETECEĞİZ'
İlçe başkanları, meclis üyeleri, sivil toplum kuruluşları ve Atakumluların önerileriyle, herkesi dinleyerek 'Ortak Akıl'la Atakum'u yöneteceklerini vurgulayan Başkan Zihni Şahin, "Halkımızla birlikte hareket etmek için, onların önerilerini, dileklerini, şikayetlerini öğrenebilmek için İnteraktif Uygulama'yı hayata geçirdik. Çünkü Atakum'u sizlerle yönetme kararındayız. Bunu her yerde vurguluyorum. Yol, asfalt, kaldırım gibi çalışmlarımız tabi ki devam edecek. Bunun yanında ilçedeki yeşil alanları arttırma çalışmalarımız da olacak. Ekonomik anlamda da şehrin kalkınması adına projelerimizi yakında sizlerle paylaşacağız. Atakum'un daha modern, çağdaş, huzur içinde yaşanabilir bir şehir olması için bugünkü geldiği noktadan hizmetlerimize devam etmik istiyoruz. Bunun için sizlerin görüş ve önerilerinizi bekliyoruz" diye konuştu.

'GÖRÜŞLERİNİZ, ÖNERİLERİNİZ ÇOK ÖNEMLİ'
Başkan Zihni Şahin, son olarak, Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Demir, AK Parti İlçe Başkanı Haluk Köksoy ve MHP İlçe Başkanı Ahmet Hatinoğlu ile birlikte Aksu Mahallesi'ne misafir oldu. Zihni Şahin, Aksu sakinlerine de 'İnteraktif Uygulama'yı kullanmalarını önererek, "Atakum'a, Atakumlulara sözümüz var. Seçime kadar çok çalışacağız, seçimden sonra daha çok çalışacağız. Atakum'u ulusal bir şehir olmaktan uluslararası marka bir şehir olmaya taşıma hedefindeyiz. Kültür ve sanat, gençlik ve spor, eğitim ve estetik, çevre ve sosyal hayat, turizm ve ulaşım, bilgi ve teknoloji, kadın ve çocuk, yaşlılar ve sağlık gibi bir çok alanda vizyon projelerimiz hazır. Tüm bunlar için sizlerin görüşleriniz, önerileriniz, eleştirileriniz bizim için çok önemli" dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da başkan Erdoğan Tok İlkadım Belediyesinin yeni meclis üyesi adaylarını ağırladı

Samsun'da başkan Erdoğan Tok İlkadım Belediyesinin yeni meclis üyesi adaylarını ağırladı