18 Ekim 2019 Cuma

SAMSUN'DA CUMHUR İTTİFAKI ATAKUM ADAYI ZİHNİ ŞAHİN: İSTİŞARE KÜLTÜRÜ ATAKUM’DA HAKİM OLACAK

Samsun'da Cumhur İttifakı Atakum adayı Zihni Şahin: İstişare kültürü Atakum’da hakim olacak

Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı ve Cumhur İttifakının Atakum Belediye Başkan adayı Zihni Şahin, "Siyasi görüşü ve hayat tarzı ne olursa olsun bütün hemşerilerimiz belediye yönetiminde söz sahibi olacak, istişare kültürü Atakum’da hakim olacaktır" dedi.

26 Şubat 2019 Salı 18:37 SİYASET

Samsun'da Cumhur İttifakı'nın Atakum Belediye Başkan Adayı Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, "Atakum'u sevgiyle birlikte yönetecek, sevgiyle birlikte yürüyeceğiz" dedi


Samsun'da Cumhur İttifakı'nın AK Parti'den Atakum Belediye Başkan Adayı Zihni Şahin, seçim çalışmaları kapsamında esnaf, vatandaş, sivil toplum kuruluşları(STK) temsilcileri, muhtarlar, iş adamları gibi toplumun her kesiminden 'BULUŞMALAR'ını sürdürüyor.

YÖNETİMDE ŞEFFAFLIK VE İŞ BİRLİĞİ
31 Mart Yerel Seçimleri'nde belediye başkanı seçilmesi yönünde vatandaşlardan desteklerini esirgememelerini isteyen Zihni Şahin, Atakum için hedeflerini, amaçlarını, projelerini anlatıyor. "Atakum'u sevgiyle birlikte yönetecek, sevgiyle birlikte yürüyeceğiz" diyen Başkan Şahin, ayrıca şu mesajları da veriyor:

"Siyasi görüşü ve hayat tarzı ne olursa olsun bütün hemşerilerimiz belediye yönetiminde söz sahibi olacak, istişare kültürü Atakum’da hakim olacaktır. Belediye faaliyetlerinde muhtarlar, STK’lar ve diğer kamu kurumlarıyla koordinasyona, Büyükşehir Belediyesi ve hükümetimizle iş birliğine açık bir yönetim anlayışı benimsenecektir. Yönetimde şeffaflık ve ortak akıldan taviz verilmeyecektir. Atakum için, sevgiyle başlayacağız, sevgiyle yöneteceğiz ve sevgiyle birlikte yürüyeceğiz. EĞİTİM VE SAĞLIKTAN TARIM SEKTÖRÜNE...
Kadınlar, gençler, yaşlılar, öğrenciler, eğitim ve sağlık camiası, emekliler, engelli kardeşlerimiz, sporcular, esnaflar, girişimciler, çalışanlar, tarımla uğraşan üreticilerimiz kısacası toplumumuzun tüm kesimlerini ilgilendiren vizyon ile projelerimizi hazırladık. Projelerimizle Atakumumuzu her alanda daha güzel bir geleceğe taşıyacağız."

'KURTULUŞ ŞEHRİ'NDE DESTAN YAZAN ATAKUM!
Türkiye Cumhuriyeti Destanı'nın, 19 Mayıs 1919’da Mustafa Kemal Atatürk’ün önderliğinde bu topraklarda başladığına sık sık vurgu yapan Zihni Şahin, "Biz Cumhuriyeti kuran iradenin şehriyiz. Cumhuriyetle beraber büyüdük. Türkiye Cumhuriyetinin bütün değerlerini yaşadığımız Atakum’da, milli mücadelemizin başlangıcının 100. yılı olan 19 Mayıs 2019’u coşkuyla kutlayacağız, Atakumumuzu Cumhuriyetimizin 100. yılı olan 2023’e hazırlayacağız.  Millet sevdası, vatan aşkı, özgürlüğünden taviz vermeme, bütün inançlara kucak açma, birlikte yaşama kültürü Atakum’un karakteridir. Büyük Türk Milletinin yeniden doğduğu Samsun’un sevdalısı olarak, ülkümüz; albayrağımızın gölgesinde başı dik, geleceğe güvenle bakan, kendi tarihini yazan bir Atakum olmaktır. Atakum için sevgiyle birlikte yürüyecek ve birlikte başaracağız" dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

Hakkı

26 Şubat 2019 Salı 19:15

Sizi gören de belediyeyi muhalefetten alıyorsunuz zanneder. AKP li başkan iyi yönetemediyse bir daha neden başka bir AKP li adaya oy verelim ki?

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da Cumhur İttifakı adayı Erdoğan Tok'a AK Parti ve MHP'lilerden büyük destek

Samsun'da Cumhur İttifakı adayı Erdoğan Tok'a AK Parti ve MHP'lilerden büyük destek