04 Temmuz 2020 Cumartesi

SAMSUN'DA CUMHUR İTTİFAKI İLKADIM MECLİS ÜYESİ ADAYLARI SAHADA BİRLİKTE ÇALIŞIYOR

Samsun'da Cumhur İttifakı İlkadım Meclis üyesi adayları sahada birlikte çalışıyor

Samsun'da Cumhur İttifakının İlkadım Belediyesi Meclis üyesi adayları Aykut Çepni, Hayri Atmaca, Mustafa Umar 31 Mart yerel seçimleri için sahada birlikte çalışıyor.

05 Mart 2019 Salı 17:48 SİYASET

Samsun'da Cumhur İttifakının İlkadım Belediyesi Meclis üyesi adayları Aykut Çepni , Hayri Atmaca, Mustafa Umar belediye başkan adayı Erdoğan Tok'u sahada yalnız bırakmıyor. 


AK Parti ve MHP İlkadım Belediyesi Meclis üyesi adaylarından oluşan Cumhur İttifakı adayları, İlkadım ilçesinde gece gündüz demeden esnaf ve vatandaş ziyaretlerini gerçekleştiriyor.

Samsun'un İlkadım Belediyesi Başkanı ve Cumhur İttifakının Meclis üyesi adayı olan iş adamları Aykut Çepni , Hayri Atmaca, Mustafa Umar, 31 Mart yerel seçimleri için sahada, Cumhur İttifakının başarısı için bir arada çalışıyor.

İlkadım Belediyesi Cumhur İttifakı Meclis üyesi adayı olan Aykut Çepni, "Sağduyunun birlikteliği Cumhur İttifakı sloganı altında, İlkadım Belediyesi Meclis üyesi adayları olarak seçim çalışmalarımızı sürdürüyor. İlkadım'da Cumhur İttifakının bu seçimi kazanması için hepimiz kenetlendik. Halkımızın Cumhur ittifakına olan inancı tam. İlkadım ilçesinde biz inanıyoruz ki Cumhur İttifakı seçimde büyük bir başarıya imza atacaktır" dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

İYİ Parti Samsun adayı Hayati Tekin, Avyacık'ta açıkladı! Köy yollarına kum çakıl vereceğiz

İYİ Parti Samsun adayı Hayati Tekin, Avyacık'ta açıkladı! Köy yollarına kum çakıl vereceğiz