15 Kasım 2019 Cuma

SAMSUN'DA CUMHUR İTTİFAKINDAN İLKADIM'I BİRLİKTE KAZANACAĞIZ POZU

Samsun'da Cumhur İttifakından İlkadım'ı birlikte kazanacağız pozu

Samsun'un İlkadım ilçesi Fevzi Çakmak mahallesinde seçim irtibat bürosu açılışında bir araya gelen Cumhur İttifakı İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, MHP Samsun İl Başkanı Karapıçak ve MHP Samsun eski İl Başkanı Taner Tekin, 'İlkadım'ı birlikte kazancağız' pozu verdi.

16 Mart 2019 Cumartesi 17:04 SİYASET

Samsun'un İlkadım ilçesine bağlı Fevzi Çakmak mahallesinde seçim irtibat bürosunun açılışında konuşan Cumhur İttifakı İlkadım Belediyesi Başkan adayı Erdoğan Tok, Fevzi Çakmak mahallesinde doğalgaz bulunmayan mahallelerin doğalgaza kavuşacağını açıkladı.


Samsun'un İlkadım ilçesinde Fevzi Çakmak Mahallesi Seçim İrtibat Bürosu açılışını gerçekleştiren AK Parti Samsun Milletvekilleri Fuat Köktaş ve Orhan Kırcalı, MHP İl Başkanı Abdullah Karapıçak, AK Parti İlkadım İlçe Başkanı Oktay Avcılar, MHP İlkadım İlçe Başkanı İkram Erdemir, MHP İlkadım Kadın Kolları Başkanı Gülşen Arslan, önceki dönem MHP İl Başkanı Taner Tekin, İlkadım Belediyesi Cumhur İttifakı Meclis Üyesi Adayları ve çok sayıda vatandaş katıldı. Meşaleler ve sloganlar ile katılımları karşılayan vatandaşlar Cumhur İttifakı AK Parti Adayı İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok’a desteklerini gösterdi.

 

 
“31 MART’TA BU BİRLİKTELİĞİN BAŞARISINA HİÇBİR ŞEY ENGEL OLAMAYACAK”
Yoğun yağmur altında coşku ile desteklerini gösteren AK Parti ve MHP’li vatandaşlara teşekkür eden Cumhur İttifakı AK Parti Adayı İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok; “AK Parti ve MHP’ye gönül vermiş siz değerli kardeşlerimizin bu yağmur altında böyle coşkulu bir kalabalık oluşturması Cumhur İttifakı’nın İlkadım’da mayasının tuttuğunun ispatıdır. İlkadımlı kardeşlerim her şeyin en güzelini hak ediyor. Biz de geçen 5 yıl içerisinde 255 milyon liralık büyük projeler ve hizmetleri hayata geçirdik. SAMGAZ ile yaptığımız görüşmeler neticesinde Fevzi Çakmak Mahallesi’nde doğalgaz olmayan Çarşamba, Bileyci, Şair Süleyman Nafız, Koca Ragıp Paşa, Gazi Umar Paşa, Nurdan Sokak’ta oturan vatandaşlarımız doğalgaza kavuşacak. SAMGAZ ekipleri etütlerini yaptı. Sokakların kroki ölçülendirmeleri işlendi. Doğalgazı olmayan mevcut bu 5 sokaktaki yollara imar uygulaması yapıldı. Doğalgaz hizmeti sağlamak için kanunlar çerçevesinde imar revizyon çalışmalarımızı ve çözüm araştırmalarımızı sürdürüyoruz. Vatandaşımızın daha iyi hizmet almasına olanak sağlayan bu hizmetin hayırlı ve uğurlu olmasını dilerim” dedi.

KIRCALI; “CUMHUR İTTİFAKI BİZLERİ BİRLEŞTİREN İTTİFAKIN ADIDIR”
Yağmur altında gösterilen ilgi için katılımcıları alkışlayarak konuşmasına başlayan AK Parti Samsun Milletvekili Orhan Kırcalı; “Cumhur İttifakı bu sağanak yağmur altında sizleri birleştiren ittifakın adıdır. Bu güç ile 31 Mart’ta Erdoğan Başkanı yeniden seçmeye, Büyükşehir Belediyesinde Mustafa Demir Başkanımızı seçmeye ve belediye meclislerinde de meclis üyelerinin tamamını Cumhur İttifakı üyelerinden oluşturmaya var mısınız? Bu coşku ile bu sorunun cevabının evet olduğunu herkes anlıyor ve görüyor. Allah yar ve yardımcımız olsun şeklinde konuştu.

KÖKTAŞ; “BU BİRLİKTELİK PAZARA KADAR DEĞİL MEZARA KADAR SÜRECEK”
Büyük bir coşkunun yaşandığı Seçim İrtibat Bürosu açılışında konuşan AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş; "AK Parti ve Milliyetçi Hareket Partisi tabandan tavana el ele, sırt sırta, omuz omuza büyük bir birlikteliğe imza atıyor. Bu yağmur altında burada oluşunuz, bu dik duruşunuz 31 Mart akşamını bize müjdeliyor. Allah sizden razı olsun. Siz her zaman kendinize yakışanı yaptınız. Her zaman devletten, milletten yana duruşunuzu gösterdiniz. Bu birlikteliği Pazara kadar değil mezara kadar sürdüreceğiz. Sizin bu ilginiz bu sevginiz ve bu coşkunuz o zikzak çizenlere en büyük cevaptır. Hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum ve bizi size sizi Allah'a emanet ediyorum" ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun doğumlu uzman çavuş Yunus Con PKK'lı teröristlerle çıkan çatışmada ağır yaralandı

Samsun doğumlu uzman çavuş Yunus Con PKK'lı teröristlerle çıkan çatışmada ağır yaralandı