21 Eylül 2020 Pazartesi

SAMSUN'DA CUMHUR İTTİFAKININ ATAKUM ADAYI ZİHNİ ŞAHİN MHP'DE AÇIKLADI: ATAKUM'UN ABİSİ OLACAĞIM

Samsun'da Cumhur İttifakının Atakum adayı Zihni Şahin MHP'de açıkladı: Atakum'un abisi olacağım

Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Zihni Şahin, Atakum Belediyesi Başkan adaylığının açıklanması sonrası MHP Atakum İlçe Başkanlığını ziyaret etti, "Önce Bafra'nın sonra Samsun'un şimdi de Atakum'un abisi olacağım" dedi.

24 Ocak 2019 Perşembe 21:30 SİYASET

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakının AK Parti Atakum Belediye Başkan Adayı Zihni Şahin, MHP Atakum İlçe Başkanlığı'nı ziyaret etti. 


AK Parti Atakum İlçe Başkanı Haluk Köksoy ile birlikte MHP Atakum İlçe Başkanı Ahmet Hatinoğlu ve partililerle bir araya gelen Zihni Şahin, birliktelik mesajları verdi.  

Daha sonra AK Parti Atakum İlçe Başkanlığı’nda Atakumlularla buluşan Şahin, burada coşkuyla karşılandı. 

Yaklaşık 9 aydır Samsun'da gece gündüz demeden çalıştıklarını kaydeden Şahin, “Bugüne kadar hiçbir görevi illa bana verin demedim. Görevler hep bana verildi. Bu görevleri de layıkıyla yerine getirdim. Önce Bafra Belediye Başkanı, daha sonra Büyükşehir Belediye Başkanı olarak Samsunluların huzuruna çıktık. Bu, 9 ayda elimizi taşın altına koymaktan çekinmedik. Samsun’un bütün ilçelerinden hep destek gördük. Hayatımızda çok önemli görevlerde olabiliriz. Ama önemli olan gönüllere girmek. Biz, Samsunluların gönüllerince girmeyi başardık. O bakımdan çok mutluyum. Şimdi ise Atakum için Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan bizi aday gösterdi. Önce Bafra’nın sonra Samsun’un şimdi ise Atakum’un abisi olacağım. Bu konuda da mütevazilik yapamayacağım” diye konuştu. 

BİRLİKTE YÖNETECEĞİZ
SamsunVeHaber'den Ayşe Kuşçu'nun haberine göre insana değer veren bir yönetim anlayışı ile hareket edeceklerini söyleyen Zihni Şahin, “Şehrimizde nerede bir problem varsa çözmeye çalıştık. Çözemediklerimizi gündemimize aldık.  Ötekileştirme yapmadan, herkesin fikrini alarak, hizmet verdim. Birlikte yönetim anlayışı benim için çok önemli. Önemli olan bir ve beraber hareket edebilmek. Atakum’da da aynı anlayışla, bütün kesimlerin fikrini alarak, STK’larla fikir alışverişinde bulunarak, birlikte Atakum’a hizmet edeceğiz” ifadelerini kullandı. SOSYAL PROJELER GELİYOR
Atakum’un profilini çok iyi bildiklerini kaydeden Şahin, “Öncelikle Atakum Belediye Başkanımız İshak Taşçı’ya bugüne kadar verdiği hizmetlerden dolayı çok teşekkür ediyorum. Eğer seçilirsek Atakum’u bugün geldiği noktadan daha ileriye götürmek için hep birlikte hareket edeceğiz. Atakum için vizyon proje çalışmalarımız var. İleriki günlerde değerli hemşerilerimizle paylaşacağız. Her şeyden önce bir eğitimci başkan olarak, gençlikle çocuklarla ilgili kültür sanat adına önemli projeleri gündeme getireceğiz. Kadınlarla, emeklilerle, sosyal projeleri hep birlikte hayata geçireceğiz .” 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun Büyükşehir adayı Mustafa Demir konkordato iddiasına cevap verdi

Samsun Büyükşehir adayı Mustafa Demir konkordato iddiasına cevap verdi