26 Mayıs 2020 Salı

SAMSUN'DA CUMHUR İTTİFAKININ İLKADIM ADAYI ERDOĞAN TOK ALPEREN OCAKLARINI ZİYARET ETTİ

Samsun'da Cumhur İttifakının İlkadım adayı Erdoğan Tok Alperen Ocaklarını ziyaret etti

Samsun'da Cumhur İttifakının İlkadım Belediye Başkan adayı Erdoğan Tok, Alperen Ocakları Samsun Şubesini ziyaret etti, merhum Muhsin Yazıcıoğlu için Kur'an okuyup dua etti.

07 Şubat 2019 Perşembe 13:25 SİYASET

Samsun'da Cumhur İttifakı Adayı İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok’tan Alperen Ocakları Samsun Şubesi’ni ziyaret etti.


Buluşmaya, Cumhur İttifakı Adayı İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, AK Parti İlkadım İlçe Başkanı Oktay Avcılar,  Alperen Ocakları Samsun İl Başkanı Ömer Akkoyun, AK Parti İlkadım İlçe Gençlik Kolları Başkanı Erdi Küçükosman, Karadeniz Kardelen Eğitim ve Kültür Derneği Başkanı Coşkun Arslan ve Alperen Ocakları Üyeleri katıldı.

MERHUM LİDER MUHSİN YAZICIOĞLUNA KURAN’I KERİM OKUNDU, DUALAR YAPILDI
 Cumhur İttifakı çatısı altında birliktelik ziyaretlerini sürdüren Başkan Tok, Merhum Muhsin Yazıcıoğlu için hazırlanan videoyu izlerken duygusal anlar yaşadı. Ardından Kuran-ı Kerim okuyarak dua eden Başkan Tok; “Türk siyasetine unutulmayacak sözleriyle yön veren, vatan aşkı ile yanıp tutuşan ve ömrü büyük mücadelelerle geçen dava adamı Büyük Birlik Partisi Kurucusu ve ilk Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu’ nu rahmet ve minnetle anıyoruz.” dedi. 

ALPERENLERDEN TOK’A TEŞEKKÜR
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Alperen Ocakları Karadeniz Bölge Başkanı Sami Taşkın, kendilerine yapılan ziyaretten ötürü teşekkür etti. Taşkın,  “Rahmetli liderimiz Muhsin Yazıcıoğlu'nun "Alperenler; ‘çelik bilekli, cesur yürekli bilge Türklerdir. Bir elinde Kur'an-ı Kerim, bir elinde bilgisayar" olan gençleri yetiştirmek Alperen Ocaklarının asli görevidir demiştir. Biz Alperen Ocakları olarak bu sözler ışında çalışıyoruz. Biz ülkemizi ve milletimizi seviyoruz. Yolumuz ve izimiz merhum liderimiz Muhsin Yazıcıoğlu’nun açtığı yoldur.  Milletimizin huzur ve refahı, devletimizin bekası için yapacağınız çalışmalar için başarılar diliyorum.” dedi.“MİLLETİMİZİN BİRLİĞİNİ ZİRVEYE TAŞIYACAĞIZ”
Ülke ve milletin beka mücadelesinin en önemli dayanak noktalarından biri olarak gördükleri Cumhur İttifakı ile bu seçimlerden daha da güçlü çıkacaklarını ifade eden Tok, “Milletimizin birliğini beraberliğini zirveye taşıyacağız. Cumhur ittifakının ruhu ile hedef ve amacına uygun bir şekilde hareket edeceğiz. Güçlü bir birliktelikle kardeşlik içerisinde çıkmış olduğumuz bu yolda inşallah hayırlı işlere ve büyük başarılara imza atacağız. 15 Temmuz ruhu ile başlayan bu birliktelik sadece seçime yönelik değil ülkemizin bekası adına geleceğe yönelik bir birlikteliktir. Bu birlikteliği ebedi kılacağız. 31 Mart seçimleri sonrasında belediyemizin yönetiminde, işleyişinde ve istişarelerimizde de bu misyonu, birlikteliği ve kardeşliği sürdüreceğiz. Bu birlikteliğin örneklerini daha önce de görmüştük ve yine bundan dış güçlerin ne kadar rahatsız olduğunu hatta içimizde bazı şer odaklarının hoşnut olmadığını biliyoruz. Ülkemizde esen gönül birliği rüzgarı sayesinde Milletimiz, devletimiz ve Türkiye kazanacaktır.” diye konuştu.

TOK’TAN ANLAMLI TABLO HEDİYESİ
Ardından çay içip samimi bir ortamda sohbetlerin edildiği ziyarette Cumhur İttifakı Adayı İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok tarafından Büyük Birlik Partisi Kurucusu ve ilk Genel Başkanı Şehit Muhsin Yazıcıoğlu’nun “Üşüyorum” şiirinin yazılı olduğu tablo hediye edildi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da Cumhur İttifakı adayı Zihni Şahin Atakum için yönetim manifestosunu açıkladı

Samsun'da Cumhur İttifakı adayı Zihni Şahin Atakum için yönetim manifestosunu açıkladı