02 Nisan 2020 Perşembe

SAMSUN'DA DEMİRTAŞ'IN ARDINDAN MHP'NİN İKİ ÖNEMLİ İSMİ DE ADAYLIK İÇİN PARTİDEN İSTİFA ETTİ

Samsun'da Demirtaş'ın ardından MHP'nin iki önemli ismi de adaylık için partiden istifa etti

Samsun'da Cumhur İttifakı nedeni ile MHP'den İlkadım Belediye Başkan adayı olamayan Necattin Demirtaş'ın ardından Samsun'da MHP'nin iki önemli isim daha partiden istifa etti.

25 Ocak 2019 Cuma 19:19 SİYASET

Samsun'da Cumhur İttifakı nedeni ile belediye başkan adayı olamayan Şerif Ün MHP'den istifa ederek İYİ Parti'ye, Erdal Avcı ise MHP'den istifa ederek Büyük Birlik Partisi saflarına katıldı.


Samsun'da Necattin Demirtaş'ın ardından MHP'den iki önemli isim daha istifa etti.

Samsun'da şuana kadar Cumhur İttifakı nedeni ile belediye başkan adayı olamayan MHP'nin 3 önemli ismi partiden istifa etti.

MHP'nin Cumhur İttifakı nedeni ile İlkadım Belediyesi için aday göstermediği Necattin Demirtaş geçtiğimiz günlerde partisinden istifa ederek İYi Parti saflarına katılmıştı. Necattin Demirtaş'ın MHP'den istifa etmesi sonrası Şerif Ün ile Erdal Avcı'da MHP'den istifa etti.

Samsun'da MHP'den istifa eden Şerif Ün'ün İYi Parti'ye katıldığı ve 31 Mart yerel seçimleri için İYİ Parti'nin Millet İttifakı kapsamında Kavak Belediye Başkan adayı olacağı öğrenildi. Öte yandan MHP'den istifa eden Erdal Avcı'nın da ismi İYİ Parti'ye geçecekler arasında yer almış ancak Erdal Avcı edinilen son bilgiye göre Büyük Birlik Partisi(BBP) saflarına katıldığı ve BBP'den Ayvacık Belediye Başkan adayı olacağı bildirildi.
Kaynak:SamsunKentHaber

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

murat tarum

25 Ocak 2019 Cuma 21:05

ikiside başarılı olur inşAllahhh

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, Akşener'in HDP'nin değirmenine su taşıdığını söyledi

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, Akşener'in HDP'nin değirmenine su taşıdığını söyledi