31 Mayıs 2020 Pazar

SAMSUN'DA EYÜP GÜLER ŞAŞIRTMAYA DEVAM EDİYOR! BİR İYİ PARTİ'DE BİR AK PARTİ'DE

Samsun'da Eyüp Güler şaşırtmaya devam ediyor! Bir İYİ Parti'de bir AK Parti'de

Samsun'da İYİ Parti'den Büyükşehir Belediyesi Başkan aday adayı olarak herkesi şaşırtan esnaf odası başkanı Eyüp Güler, AK Parti Atakum adayı Zihni Şahin'e verdiği destek ile yine şaşırttı. Eyüp Güler bir İYİ Parti'de bir AK Parti'de..

05 Mart 2019 Salı 14:27 SİYASET

Samsun'da AK Parti'ye yakınlığı ile tanınan esnaf odası başkanı Eyüp Güler'in İYi Parti'ye aday adayı olarak verdiği destek şaşırtırken, aynı Eyüp Güler bu kez de AK Parti Atakum Belediye Başkan adayı Zihni Şahin'in yanında yer alarak poz verdi.


Samsun'da AK Parti camiasına yakınlığı ile bilinen ve referandum süreci dahil olmak üzere bir çok seçimde AK Parti'ye ve Cumhur İttifakına destek vereceklerini açıklayan esnaf odası başkanı Eyüp Güler, 31 Mart seçimleri için İYi Parti'den Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkan aday adayı olmuş ve herkesi şaşırtmıştı.

Samsun Esnaf Odası Başkanı Eyüp Güler, İYİ Parti Samsun Büyükşehir aday adaylığı sürecinde İYİ Parti Samsun İl Başkanlığını  ziyaret etmiş, İYİ Parti'nin açıklanan Samsun Büyükşehir dahil olmak üzere ilçe belediye başkan adaylarının ise yanında saf tutmuştu.

AK Parti'ye yakınlığı ile tanınan Eyüp Güler'in İYi Parti'ye verdiği destek şaşırtırken, aynı Eyüp Güler bu kez de AK Parti Atakum Belediye Başkan adayı Zihni Şahin'in yanında yer alarak poz verdi.  Zihni Şahin'in Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkan adayı gösterilmemesi sonrası 'Zihni Şahin'in yanındayız' mesajları da veren Eyüp Güler'in sergilediği tavır ve tutum ile İYİ Parti'ye mi yoksa AK Parti'ye mi destek verdiği konusunda kafalar ise iyice karıştı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da düzenlenen DEAŞ operasyonunda gözaltına alınan 24 kişi adliyeye sevk edildi

Samsun'da düzenlenen DEAŞ operasyonunda gözaltına alınan 24 kişi adliyeye sevk edildi