27 Ekim 2021 Çarşamba

SAMSUN'DA GENÇ PARTİ, AK PARTİ VE İYİ PARTİ İL BAŞKANLIĞINI ZİYARET ETTİ

Samsun'da Genç Parti, AK Parti ve İYİ Parti İl Başkanlığını ziyaret etti

Samsun'da Genç Parti İl Başkanlığı, Cem Uzan'ın Türkiye'ye döneceği söylentilerinin çıkması üzerine sahaya inerek AK Parti ve İYİ parti Samsun İl Başkanlıklarını ziyaret etti.

27 Kasım 2019 Çarşamba 16:24 SİYASET

Samsun'da Genç Parti İl Başkanlığı, Cem Uzan'ın Türkiye'ye döneceği yönündeki iddiaların gündeme gelmesi sonrası sahaya indi.


Genç Parti Samsun İl Başkanı Faruk Şen, İl Başkan Yardımcısı Mustafa Tuncer, İl Başkan Danışmanı Öznur Durdu, İl Kadın Kolları Başkanı Şengül Sungur ve İlkadım İlçe Başkanı Erol Ayakta ile birlikte AK Parti ve İYİ Parti Samsun İl Başkanlıklarına nezaket ziyaretinde bulundu.

"HEPİMİZİN AMACI ŞEHRİMİZE HİZMET"
Yeni yapılanma sonrası aktif bir siyaset gerçekleştiren Genç Parti Samsun İl Başkanı Şen, "Hepimizin amacı şehrimize ve ülkemize hizmet etmek. Bu doğrultuda il kongre sürecimizi tamamladıktan sonra diğer partilerimizle ikili ilişkilerimizi geliştirmek ve diyalog kurmak amacıyla nezaket ziyaretlerinde bulunuyoruz. Misafirperverliklerinden dolayı AK Parti Samsun İl Başkanı Ersan Aksu, İYİ Parti Samsun İl Başkanı Recep Güleroğlu ve iki değerli partimizin il teşkilatlarına teşekkür ederiz." diye konuştu.

HALKIN UMUDU GENÇ PARTİ
Başkan Şen, Türkiye'nin derin bir ekonomik kriz içerisinde olduğunu vurgulayarak, "2001 krizinden sonra vatandaşlarımız, Genç Parti'yi umut olarak görmüş ve önemli bir oy teveccühünde bulunmuştu. Daha sonraki süreçlerde çeşitli sıkıntılar yaşasak da bu ülkenin Genç Parti'ye ihtiyacı olduğuna inandığımız için mücadelemizi sürdürdük. Halkımız geçmişte olduğu gibi bizi yine bir umut olarak görüyor. Bizde hemşerilerimizin yüklediği sorumluluğu daha iyi sırtlanabilmek için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Yakın zamanda onursal genel başkanımız Cem Uzan'ın ülkemize dönüşüyle bu süreç taçlanacak. Tüketen değil üreten, dışa bağımlılığı en aza inmiş, emeklisi, işçisi ve çiftçisi ekonomik olarak refaha ermiş bir Türkiye için çıktığımız yolda hızla ilerleyeceğiz" şeklinde konuştu.

Öte yandan Samsun'da Genç Parti, Cem Uzan yurt dışına gittiği günden beri sessizliğe bürünmüş, şehrin hiç bir sorunu ile ilgili bir açıklama dahi yapmamıştı. Uzun süredir sessiz kalan Genç Parti Samsun Teşkilatları, Cem Uzan'ın Türkiye'ye döneceği söylentilerinin çıkması sonrası sahaya inerek çeşitli ziyaretler gerçekleştirmeye başladı. Cem Uzan 2007 yılında ise Samsun'a gelmişti.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Osman Yılmaz açıklama yaptı! Samsunspor için Yüksel Yıldırım'a destek olmalıyız

Osman Yılmaz açıklama yaptı! Samsunspor için Yüksel Yıldırım'a destek olmalıyız