20 Ekim 2019 Pazar

SAMSUN'DA GÖREVDEN ALINAN MHP İL BAŞKANI TANER TEKİN AÇIKLAMA YAPTI

Samsun'da görevden alınan MHP İl Başkanı Taner Tekin açıklama yaptı

MHP Genel Merkezi tarafından görevden alınan MHP Samsun İl Başkanı Taner Tekin, görevden alınması ile ilgili açıklamalarda bulundu.

02 Ocak 2019 Çarşamba 18:07 SİYASET

MHP Genel Merkezi tarafından Cumhur İttifakına aykırı hareket ettiği gerekçesi ile görevden alınan MHP Samsun İl Başkanı Taner Tekin, açıklama yaptı


MHP Samsun İl Başkanı Taner Tekin, görevden alınması ile ilgili sosyal medyadan şu açıklamalarda bulundu.

"Değerli Samsunlu hemşehrilerim, Yol yürümekten her zaman gurur duyduğum ülküdaşlarım. Yaklaşık 3 yıldır Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli beyin takdirleriyle yürütmekte olduğum Samsun İl Başkanlığı görevim bugün itibariyle Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli Beyin talimatlarıyla son bulmuştur. Herkesin bilmesini isterim ki ömrümü adadığım Türk Milliyetçiliği ve Türk İslam Ülküsü davama hizmet etme kararlılığım bugüne kadar olduğu gibi bugünden sonra da devam etmektedir. Şahsıma güvenerek İl Başkanlığı gibi kutsal ve şerefli bir görevi bizlere emanet eden Türk Dünyasının ve Milliyetçi Ülkücü Hareketin Bilge Lideri Genel Başkanım Sayın Devlet BAHÇELİ Bey’e sonsuz teşekkürlerimi sunar; ömrüm vefa ettiği sürece son nefesime kadar almış olduğu her kararı sorgulamaksızın emrinde olduğumu dost düşman herkesin bilmesini isterim. Görevimiz boyunca bizlere desteklerini esirgemeyen tüm Genel Başkan Yardımcılarım MYK üyelerime, İl yöneticilerime, İlçe Başkanlarıma, ülküdaşlarıma ve her biri birbirinden değerli hemşehrilerime bir kez daha sonsuz teşekkürlerimi sunarım. Saygılarımla."

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Erhan Usta disipline sevk edildikten sonra AK Parti Samsun İl Başkanı Karaduman'ı hedef aldı

Erhan Usta disipline sevk edildikten sonra AK Parti Samsun İl Başkanı Karaduman'ı hedef aldı