02 Nisan 2020 Perşembe

SAMSUN'DA HALİL KALAYCI AYVACIK İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAY ADAYI OLDU

Samsun'da Halil Kalaycı Ayvacık İlçe Belediye Başkan aday adayı oldu

Samsun'un Ayvacık ilçesinden Belediye Başkan aday adaylığını açıklayan Halil Kalaycı, AK Parti Ayvacık İlçe Başkanlığına başvurusunu yapacak.

08 Kasım 2018 Perşembe 13:50 SİYASET

Samsun'da Ayvacık Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Halil Kalaycı, 2019 Mart yerel seçimleri için Ayvacık İlçe Belediyesi Başkan aday adayı oldu.


Samsun'da AK Parti'den belediye başkan aday adaylığı ile ilgili başvuru sürecinin başlaması ile birlikte aday adayları müracaatlarını yapmaya başladı. Samsun'un Ayvacık İlçe Belediye Başkan aday adayı olan Halil Kalaycı'da başvurusunu 9 Kasım 2018 Cuma günü AK Parti İlçe Başkanlığına yapacak.  Ayvacık İlçesinde Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürlüğü yaptığı öğrenilen Halil Kalaycı, lise öğrenimini Çarşamba Lisesinde, üniversiteyi ise Kastamonu Gazi Üniversitesinde tamamladı.ADAY ADAYLIĞI BAŞVURUSUNU YAPTI
Öte yandan Halil Kalaycı AK Parti Ayvacık İlçe Başkanlığına Ayvacık Belediyesi Başkan aday adaylığı başvurusunu yaptı. 

Aday adaylığı başvurusunu yapan Halil Kalaycı, AK Parti Ayvacıkİlçe Başkanlığında yaptığı açıklamada, " Yaptığım her işte Hz.Ömer’in “Devlet işlerini yaparken devletin mumu ,özel işlerimi yaparken kendi mumumu kullanıyorum düsturu ile hareket ettim”.İnşallah belediye başkanlığı nasip olursa işte bu düsturla hareket edeceğim. Durmayacağız , beklemeyeceğiz, gecikmeyeceğiz ve asla ihmal etmeyeceğiz. İlçemizin her bir ferdi ile kucaklaşacağız. Her kapıyı çalacağız , her haneye gireceğiz ve her eli tutacağız. Gül olup açacağız. Ümit olup sevindireceğiz. Merhem olup, gördüğümüz kanayan her yaraya deva olacağız. Yağmur olup yağacağız. Güneş olup ısıtacağız. Toprak olup bereket dağıtacağız." dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Osman Genç istedi Zihni Şahin Şehit Ömer Halisdemir salonunu verdi

Osman Genç istedi Zihni Şahin Şehit Ömer Halisdemir salonunu verdi