25 Haziran 2019 Salı

SAMSUN'DA İŞADAMI FATİH KANIK İLKADIM BELEDİYE BAŞKAN ADAY ADAYLIĞINI AÇIKLADI

Samsun'da işadamı Fatih Kanık İlkadım Belediye Başkan aday adaylığını açıkladı

Samsun'da iş adamı Fatih Kanık, yapılacak yerel seçimde AK Parti'den İlkadım Belediye Başkan aday adayı olacağını açıkladı.

31 Ağustos 2018 Cuma 18:01 SİYASET

Samsun'da işadamı Fatih Kanık, AK Parti'den İlkadım Belediye Başkan aday adayı olacağını kamuoyuna açıkladı. Yapılan 24 Haziran seçimlerinde AK Parti'den Samsun Milletvekili aday adayı olan Fatih Kanık, AK Parti ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın daima yanında olduğunu söyledi.


AK Parti döneminde İlkadım ilçesinde başarılı hizmetlerin hayata geçtiğini bu hizmetleri daha yukarıya taşımak için yerel seçimde İlkadım Belediye Başkan aday adayı olacağını kaydeden Fatih Kanık, "Partimiz iş başına geldiği tarihten bu yana ülke genelinde ve Samsun'da dolu dolu hizmetlere imza attı. Bu hizmetler aynı hızla yerel yönetimlerde de sürdü. Özellikle yerel yönetimlerde bir ekol olan AK Parti hem ülkede hem de Samsunumuzda başarılı hizmetler yaptı. Bizde bu partinin bir neferi olarak yapılacak olan yerel seçimde hem partimizin hem de Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın yanında olduğumuzu göstermek için belediye başkan aday adaylığımızı ilerleyen günlerde açıklayacağız. Samsun'da AK Parti'li belediye başkanlarımızın hepsi, bu zamana kadar başarılı işlere imza attılar. Bizde inanıyoruz ki, eğer şahsımıza bir görev verilirse bu başarı çıtasını daha yükseğe taşıyacağız" dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun Tekkeköy'de akıllı telefon üretimi yapacak olan yerli reeder fabrikasını açtı

Samsun Tekkeköy'de akıllı telefon üretimi yapacak olan yerli reeder fabrikasını açtı