26 Eylül 2020 Cumartesi

SAMSUN'DA İYİ PARTİ ADAYI NECATTİN DEMİRTAŞ YAPMAK İSTEDİĞİ HİZMETLERİ ANLATIYOR

Samsun'da İYİ Parti adayı Necattin Demirtaş yapmak istediği hizmetleri anlatıyor

Samsun'da İYİ Parti İlkadım Belediyesi Başkan adayı Necattin Demirtaş, Şubaşı ve Mecidiye Çarşısı esnaflarını ziyaret ederek yapmak istediği hizmetleri anlattı.

26 Şubat 2019 Salı 15:11 SİYASET

Samsun'da İYİ Parti İlkadım Belediye Başkan adayı Necattin Demirtaş, esnaf ziyaretlerine Subaşı ve Mecidiye Çarşısı esnafıyla devam etti.


Necattin Demirtaş, Subaşı ve Mecidiye Çarşısında gerçekleştirdiği esnaf ziyaretlerinde "Her fırsatı ve anı değerlendirip vatandaşımıza, esnafımıza kendimizi yani yapmak istediğimiz hizmetleri anlatıyoruz" dedi.

İlkadım ilçesinde bulunan Subaşı ve Mecidiye esnafıyla sohbet edip sıkıntılarını dinleyen Demirtaş, "Esnafımızın sorunlarının çözümüne yönelik projeler üreteceğiz. Belediye olarak ihtiyaç duyulan hizmetlerin zamanında ve yerinde olması için çalışmaları vatandaşlarımızla, esnafımızla birlik ve beraberlik içinde yapacağız" diye konuştu.

Esnaf ziyaretlerinin ardından 1. hat dolmuş durağını ziyaret eden Demirtaş, "Şoför kardeşlerimizle sohbet edip sıcak çaylarını içme imkanımız oldu. Bizlere destek sözü veren değerli şoför kardeşlerime teşekkür ediyorum" dedi.

Demirtaş, daha sonra Adalet Mahallesi'ndeki bir kahvehanede mahalle sakinleri ile biraraya geldi. Demirtaş, buradada mahalle sakinleriyle sohbet ederek istişarelerde bulundu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

cevdet

27 Şubat 2019 Çarşamba 11:28

Başkanlığında ne yaptığını sorun

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Erdoğan Tok Anadolu mahallesinde doğalgaz çalışmaların 3 gün içinde başlayacağını açıkladı

Erdoğan Tok Anadolu mahallesinde doğalgaz çalışmaların 3 gün içinde başlayacağını açıkladı