27 Mayıs 2020 Çarşamba

SAMSUN'DA İYİ PARTİ GENÇLİK KOLLARINDAN ERKEN SEÇİM İLE İLGİLİ AÇIKLAMA

Samsun'da İYi Parti Gençlik Kollarından erken seçim ile ilgili açıklama

İYİ Parti Samsun Gençlik Kolları Kurucu İl Başkanı Oğuzhan Yüksel, 24 Haziran 2018 tarihinde yapılacak erken seçime hazır olduklarını söyleyerek, "Aslında bu erken seçim değil baskın seçimdir." dedi.

20 Nisan 2018 Cuma 19:52 SİYASET

İYİ Parti Samsun Gençlik Kolları Kurucu İl Başkanı Oğuzhan Yüksel, erken seçim ile ilgili il Başkanlığı binası önünde partililerin katılımı ile basın açıklamasında bulundu


İYİ Parti Gençlik Kolları Kurucu İl Başkanı Oğuzhan Yüksel yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi; “Türkiye’nin ekonomisinin ve geleceğinin 16 yıldır iktidar olan bir hükümet tarafından zora sokularak acil önlem tarzında alınan ‘Baskın seçim’ kararının iki ay gibi kısa bir süre zarfına sokulması İYİ Parti’nin masa altına saklanan anket sonuçlarının yüksekliğine bağlıdır.  24 Haziran seçimleri bir baskın seçimdir. Ancak bu baskını bertaraf edecek kuvvet ve kudrete İYİ Parti sahiptir. Muktedirleri korku dağları sarmıştır. İktidar ve yandaşları bu korku ile 24 Haziran 2018 tarihini erken genel seçim ve Cumhurbaşkanlığı seçimi tarihi olarak ilan etmiştir. Aslında bu erken seçim değil baskın seçimdir. Yalnız iktidarın atladığı şey şudur; Bu baskını bertaraf edecek kuvvet ve kudret İYİ’lerin elinde mevcut. Korkunun ecele faydası olmayacak. 16 yıldır ülkemizin tepesine çöken kara bulutlar güneşin doğuşu ile dağılacaktır. Bu güneş İYİ Parti’nin güneşidir. Bu güneş Genel Başkanımız Meral Akşener’in bizzat kendisidir. İYİ Parti gençlik kolları olarak her türlü erken veya baskın seçime hazırız”.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da torbacı operasyonunda gözaltına alınan 5 kişi tutuklandı

Samsun'da torbacı operasyonunda gözaltına alınan 5 kişi tutuklandı