18 Ocak 2020 Cumartesi

SAMSUN'DA İYİ PARTİ KAVAK ADAYI ŞERİF ÜN DÖRT PARTİNİN ADAYI OLDUĞUNU SÖYLEDİ

Samsun'da İYİ Parti Kavak adayı Şerif Ün dört partinin adayı olduğunu söyledi

Samsun'da MHP'den istifa ederek İYİ Parti'den Kavak Belediye Başkan adayı olan Şerif Ün'ün seçim çalışmalarında vatandaşlara, "Ben dört partinin adayıyım" demesi şaşkınlık yarattı.

14 Mart 2019 Perşembe 17:47 SİYASET

Samsun'da MHP'den istifa ederek İYİ Parti'den Kavak Belediye Başkan adayı olan Şerif Ün'ün seçim çalışmalarında "AK Parti'nin CHP'nin, MHP'nin, İYi Parti'nin. Dört partinin adayıyım" şeklinde sözler söylemesi şaşırttı.


İYİ Parti Kavak Belediye Başkan adayı olan Şerif Ün'ün ilçede gerçekleştirdiği seçim çalışmasında hitap ettiği vatandaşlara, "Ben dört partinin adayıyım. AK Partilisi, MHP'li, CHP'li ve İYİ Parti'nin adayıyım burada" dedi.

Kavak Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakının Kavak Belediye Başkan adayı olan İbrahim Sarıcaoğlu ise Şerif Ün'ün yaptığı propaganda şekline tepki gösterdi.

Kavak Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı adayı İbrahim Sarıcaoğlu, yaptığı açıklamada, "Ne yaparsalar yapsınlar. Ne derseler desinler kendilerini bekleyen sondan kaçamayacaklar ve halkımız onlara gereken dersi sandıkta verecektir. Biz isterdik ki rakiplerimizde siyaseti ilkeli yapsınlar ama ne yazık ki bundan çok uzaklar. Öyle ben her partinin adayıyım diye gezerek bu iş olmaz.  Şimdi de yalan siyaseti ile ayakta kalmaya oy almaya çalışıyorlar. " dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'un Kavak MHP İlçe Başkanı, dört partinin adayıyım diyen Şerif Ün'e tepki gösterdi

Samsun'un Kavak MHP İlçe Başkanı, dört partinin adayıyım diyen Şerif Ün'e tepki gösterdi