31 Mayıs 2020 Pazar

SAMSUN'DA İYİ PARTİ'DEN İSTİFA EDEN MECLİS ÜYESİ ADAYI BEDİRHAN KILIÇ AK PARTİLİ OLDU

Samsun'da İYİ Parti'den istifa eden meclis üyesi adayı Bedirhan Kılıç AK Partili oldu

Samsun'da İYİ Parti'den istifa eden Canik Belediyesi Meclis üyesi adayı Bedirhan Kılıç, siyaset hayatine AK Parti'de devam etme kararı aldı.

11 Mart 2019 Pazartesi 16:01 SİYASET

Samsun'da AK Partili Canik Belediye Başkanı Osman Genç'i İYi Parti'ye çalışmakla suçlayıp, İYİ Parti Canik adayı Atıf Yiğit'e de tepki gösterdikten sonra İYİ Parti'den istifa eden meclis üyesi adayı Bedirhan Kılıç, AK Parti'ye geçti.


Samsun'da geçtiğimiz hafta sosyal medya sayfasından yaptığı açıklamalar ve ortaya attığı iddialarla dikkatleri çeken Bedirhan Kılıç, İYİ Parti'den istifa ettiğini açıklamıştı. İYi Parti Canik Belediye Başkan adayı Atıf Yiğit'in meclis üyesi adayı olan Bedirhan Kılıç, yaptığı şok açıklamaların ardından İYi Parti'den istifa ettiğini kamuoyuna duyurmuştu. Bedirhan Kılıç. sosyal medya sayfasından bu kezde siyasi hayatına AK Parti'de devam edeceğini açıklayarak şaşırttı. 

Sosyal medya sayfasından 'Hayırlara vesile olsun. Durmak yok yola devam' notu ile 'Memleket işi Gönül İşi samimiyet gayret ve tavazu ile siyasi hayatıma Adalet ve Kalkınma Partisinde devam edeceğim" mesajı yayınlayan Bedirhan Kılıç'a tepki gösterenler oldu.


YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Cumhur İttifakı İlkadım adayı Erdoğan Tok'tan Spor Köyü kuracağız açıklaması

Cumhur İttifakı İlkadım adayı Erdoğan Tok'tan Spor Köyü kuracağız açıklaması