18 Ekim 2019 Cuma

SAMSUN'DA İYİ PARTİ'DEN İSTİFA EDEN MECLİS ÜYESİ ADAYI BEDİRHAN KILIÇ'TAN ŞOK İDDİALAR

Samsun'da İYİ Parti'den istifa eden meclis üyesi adayı Bedirhan Kılıç'tan şok iddialar

Samsun'da İYİ Parti'den istifa eden Canik Belediyesi Meclis üyesi adayı Bedirhan Kılıç, AK Parti'li Canik Belediye Başkanı Osman Genç'in İYİ Parti adayı Atıf Yiğit'e çalıştığını iddia etti, şok üstüne şok açıklamalarda bulundu.

02 Mart 2019 Cumartesi 17:37 SİYASET

Samsun'da İYİ Parti'den Canik Belediyesi Meclis üyesi adayı olan ancak İYİ Parti'den istifa eden Bedirhan Kılıç şok edici iddialarda bulunarak açıklama yaptı.


İYİ Parti'den istifa eden Canik Belediyesi Meclis üyesi adayı Bedirhan Kılıç, İYİ Parti Canik Belediye Başkan adayı Atıf Yiğit'in kendisinden 200 bin lira para istediğini ve kendisine ihale sözü verdiğini gündeme getirerek, sosyal medya sayfasından kamuoyuna istifasının nedenleri ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Açıklamalarında AK Parti'nin yeniden aday göstermediği Canik Belediye Başkanı Osman Genç'in İYİ Parti Canik Belediye Başkan adayı Atıf Yiğit'in meclis üyesi listesine kendi adamlarını koyduğunu da ileri süren Bedirhan Kılıç, şok edici itham ve iddialarda bulundu.

İşte Samsun'da İYİ Parti'den istifa eden Canik Belediyesi Meclis üyesi adayı Bedirhan Kılıç'ın sosyal medya sayfasından yaptığı o açıklamalar.

Kamuoyunun Dikkatine
Sayın Adaya soruyorum:Mevcut Akp Belediye Başkanı Osman Gençle Neler Görüşüyorsunuz?
-Osman Genç Beyin Talimatı İle Akp üyesi bir grup neden sizlere çalışıyor ne tür bir pazarlık yaptınız?
-Adı Yolsuzluklara Karışmış Bir Belediye Başkanı Neden Size Çalışıyor
-Toplantılarınızda Osman genç bizlere Çalışıyor diye Beyanlarınız Olmadı mı ?
-Şahsımla Ofisinizde Oğlunuz Fatih yiğit ve ben ve benım Danışmanım Hakan Taş beyefendinin olduğu bir ortamda benden 200.000 binlira isteyip Akabinde İhale Sözü Verdiğinizi Neden İnkar Ediyorsunuz?
-Canik İlçe Başkanı Sayın Keleş Yerel Seçimlerde Bizim Adayımız Turgay Ulusoy beyefendi deyip Bizleri İlçeden Hakaretler ederek Kovmadı mı?
-Canik İlçemizde Hangi Meclis Üyelerinden Ne Kadar Sıralama İçin Para Aldınız?
-Sayın Belediye Başkan Adayının Oğlu Fatih bey sıralamada Osman Genç Beyefendinin Kaç Adamını İyi parti meclis üyesi listesine koydu?
-Kazanmak İçin hırsızlar ve paraya kendini satanlarla Neden İş birliği yapıyorsunuz?
-Genel Başkan Meral hanım bir konusmasında yezid gibi Kazanmaktansa Hasan Ve hüseyin gibi Kaybedin ama ADAM gibi kaybedin Sözünden Ne anlıyorsunuz?
-Mhp den Ayrılıp Henüz üyeliğiniz bile Yokken Bir Vekilin sizin Adaylığını Açıklamasını Teşkilatları Hiçe Saymasını Nasıl Kabulleniyorsunuz?
-Mhpden aday olamadım o yüzden sözün bittiği yerden başladık iyi partiye geldik aday olduk derken yarın Kazanmanız durumunda İyi partiyi Osman genç Beyefendi ile birlikte satıp Geri partinize dönmiyeceğiniz kesinmi?
-Birinci sıraya koyduğunuz Adayınız Bundan Önce Partimizin Hangi konumunda ve neresinde Görev yapmış veyahut Kimin adamı ?
Ben yazmaktan yoruldum sizleri Allaha havale ediyor Allahın Her şeye Şahit olduğunu sizde bizde en iyi şekilde biliyoruz


YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

Ömer rençber ben

02 Mart 2019 Cumartesi 21:58

Çamur at izi kalsin. Sen kimsin ki. Iyi parti den kovulmuş sun. Basın açıklaması yapmak kolay. Ispatlayacaksin. Osman genç in süresi doldu ve yerine yeni aday geldi. Karalama yapma.

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da İYİ Parti'den istifa eden o meclis üyesi adayının vukuat dosyası kabarık çıktı

Samsun'da İYİ Parti'den istifa eden o meclis üyesi adayının vukuat dosyası kabarık çıktı